Ekipa iz Donjeg Stupanja napunila mrežu Sebečevca

Rubin je u 4. kolu Prve rasinske okružne lige dočekao ekipu Sebečevca. Pršić je doveo svoju ekipu u vođstvo u 5. minutu. Imao je odličnu šansu Lapčević, dobro šutirao iz voleja a goste je spasila stativa. Nije imala sreće domaća ekipa imali su dve šanse kada gosti izbacuju loptu sa gol linije prvo Čovićev udarac glavom, a zatim i Jovanovića.

Lapčević je u 47. minutu povećao rezultat na 2:0 ovaj put je bio precizan, a samo tri minuta je trebalo domaćoj ekipi da postigne i treći gol, strelac je bio Ugrinić u 50. minutu. Gosti su postigli jedini gol na meču u 63. minutu strelac je bilo Nenezić. Do kraja Pršić je postigao svoj drugi gol na utakmici u 78. minutu, a gol za konačanih 5:1 postigao je rezervista J. Nikolić u 85. minutu.

Rubin (DS)- Sebečevac 5:1 (1:0)

Donji Stupanj-Stadion Rubina. Gledalaca: 100. Sudija: Bojan Milić (Kruševac) 7, Strelci: Pršić u 5. i 78.minutu, Lapčević 47, Ugrinić u 50, i Nikolić u 85. za Rubin, a Nenezić u 63. minutu za Sebečevac. Igrač utakmice: Pršić.

Rubin: N.Filipović 7, S.Filipović 7 (od 52. minuta J.Nikolić 7), Čović 7 (od 80. minuta Ivić-), Karić 6,5 (od 75. P.Nikolić-), Azdejković 7, Milovanović 6,5, Pršić 7,5 (od 80. minuta Vukojević-), Jovanović 7, Lapčević 7, Ugrinić 7, Miljković 7 (od 75. minuta Đokić-).
Sebečevac: Simonović 6,5, Pantić 6,5 (od 52. minuta Ivanović 6), Pantelić 6,5, D.Simonović 6,5, Miletić 6,5, Milunović 6,5 (od 46. minuta Ignjatović 6,5), Nenezić 7, Lazić 7, Milenković 6,5, Milojević 6, Đorđević 6 (od 62. minuta Šelmić 6).

Sloga (L) 1 : 1 Jastrebac
Polet 57 1 : 1 Sloga (D)
Bošnjane 0 : 1 13. April
FUD 2 : 1 Dedina
Trudbenik 4 : 0 Gradina
Parunovac 0 : 0 Gornji Stepoš
Sloga (Ć) 7 : 2 Čitluk
Temnić 1924 6 : 1 Mačkovac