Pali u nastavku utamice

Teška situacija u Jedinstvu iz Bačkog Petrovog Sela - foto: V. Jankov

Prema očekivanju, fudbaleri Jedinstva iz Bačkog Petrovog Sela su izgubili kod kuće od lidera Međuopštinske lige Tomislavca iz istoimenog mesta. Odluka o pobedniku pala je u poslednjih pola sata, kada su gosti postigli tri gola i pobedili sa 3:0. Prvo je Pjevač u 60. minutu doveo Tomislavce u vođstvo, Sivčević ga je u 75. minutu duplirao, a Nedić je u 85. postavio konačan rezultat.

Kako su Petrovoselci u poslednjem kolu slobodni, to je za njih najverovatnije završena sezona. Kažemo najverovatnije, jer su prvomajsko gostovanje u Novom Orahovu odložili za kraj sezone, ali kako stvari stoje u Jedinstvu, malo je verovatno da će kroz dve nedelje moći da se sakupi ekipa i igra protiv Slavije. Ova konstatacija je na osnovu činjenice da je protiv Tomislavca bilo samo 11 igrača.

Jedinstvo - Tomislavci 0:3 (0:0)

Igralište u SC „Jedinstvo“ kraj Tise. Gledalaca: 50. Sudija: Nijika Marunić (Vrbas). Strelci: Pjevač u 60, Perović u 75 i Nedić u 85. minutu za Tomislavce.

Jedinstvo: Ereg, Gavrić, Gedelei, Avdulani, Vuković, Balaša, Mihalec, Drapšin, Kolompar, Lovre, Kovač.

Tomislavci: B. Marić, Kosanović, Perović, Sivčević, Majkić, Duljaj, D. Marić, Nedić, Pjevač, Krvavac.

Eđšeg 0 : 2 Slavija
Pobeda 0 : 3 Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Proleter 2 : 1 Sloboda
Jedinstvo 0 : 3 Tomislavci