22.10.2012 S.Blagojević

PTM zona: Rembas - Bošnjane 3:0

Zaslužena pobeda domaćih posle bolje igre naročito u prvom poluvremenu kada su domači stvorili veliki broj šansi uglavnom probijajući po bokovima ali je jedini gol pao u 27. minutu posle centaršuta sa desne strane Brajsovac je glavom smestio loptu u gornji desni ugao Markovića. U prvom delu gosti su samo jednom ozbiljno zapretili preko

Jovana Simonovića u 35. minutu koji je iz idelne pozicije sa nekih desetak metara šutirao ali je golman Miljković sjajno odbranio. Drugo poluvreme počelo je pogotkom domaćih u 51. minutu preko Markovića i čini se da je to bilo sve od domaćih Bošnjanci u nastavku stvaraju nekoliko stprocentnih šansi preko Marjanovića, Jelića i Milenkovića ali su su ovi napadači gostiju obrukali promaćajima. U 76. minutu posle jednog starta Jovana Simonovića nad Markovićem sudija Đurić je čini se prestrogo pokazao na belu tačku a sa nje je za vođstvo od 3:0 neumoljiv bio Paško Brajsovac za konaćnih 3:0.

Strelci: 1:0 Brajsovac u 27, 2:0 Marković u 51, 3:0 Brajsovac u 78. iz KU minutu. Stadion Rembasa u Resavici. Gledalaca 50. Sudija Ivan Đurić (Majdanpek) 6, 5. Opomenuti igrači: Vladimir Tomić i Brajsovac (Rembas) , Marjanović, Jovan Simonović i Pešić (Bošnjane). Igrač utakmice: Paško Brajsovac (Rembas).

REMBAS: Miljković 7, Ivković 7, Stavić 7 (Janković 7), Vladimir Tomić 7, Tavra 7, Milojević 6, 5, Knežević 6, 5 (Lončarević 6, 5), Bogdanović 6, 5 (Dejan Tomić 7), Brajsovac 7, 5, Marković 7, Nikolić 7.
Bošnjane: Marković 7, Srefan Mihajlović 6, Mihajlo Simonović 6, Milenović 7, Pešić 7, Milić5, 5 (Bojan Mihajlović 6), Marjanović 7 (Milenković-), Dragan Miletić 6, Jelić 6, 5, Krstić 6, 5)Jevtić-), Jovan Simonović 6.

Župa 2 : 0 Dragocvet
Ozren 2 : 1 Majdanpek
Juhor 2 : 0 Đerdap
Timočanin 6 : 1 Kablovi
OFK Bor 0 : 3 Bošnjane
Radnički (L) 5 : 1 Napredak (D)