Posle poraza u Paraćinu Trsteničani obradovali svoje navijače

Detalj sa meča - foto: Dragan Ivanović

Na stadionu kraj Morave domaći Trstenik PPT je posle bolje i efikasnije igre savladao je solidnu ekipu Blagotin iz Poljne rezultatom 3:0, poluvreme 2:0 u okviru 20. kola Zone "Zapad". Bila je ovo zanimljiva utakmica, otvorena igra uz dominaciju domaćih igrača. Trsteničani su došli u vođstvo u 23. minutu, a pogodak za 1:0 je postigao kapiten Nenad Vasić. Drugi pogodak na meču postigao je iskusni Vladimir Vukadinović u 40. minutu. To je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena.

U nastavku gotovo ista igra sa šansama bez realizacije sve do 48. minuta utakmice kada je tačku na ovaj susret stavio mladi debitant trsteničana Martin Mirosavljević. Posle ovog odigranog kola ekipa Trstenik PPT je i dalje na četvrtom mestu tabele sa 33 osvojena boda, dok je Blagotin na devetom mestu sa 22 boda.

U narednom 21. kolu Trsteničani gostuju u Majdevu, a Poljanci na svom terenu dočekuju poslednjeplasiranu ekupu na tabeli Gradinu iz Pejovca. Na kraju pomenimo i arbitre, susret je vodio glavni sudija Stefan Vukmirović sa pomoćnicima Nenadom Božićem i Milivojem Dončićem. Delegat i kontrolor ove utakmice bio je Boban Milošević.