"Crno-beli" blickrig

Detalj sa utakmice Kiker-Partizan

Odlična poseta na jednoj utakmici kadetske lige i pobeda Partizana. Previsoka, jer Kiker je po prikazanoj igri zaslužio više. U prvom poluvremenu se igralo otvoreno, borbeno, šansi je bilo na obe strane, ali je zrelije prilike imao domaćin. U nastavku sve je rešeno u 51. minutu. Naizgled bezazlena situacija, lopta upućena u šesnaesterac domaćih već je bila u rukama Debeljakovića, golman Kikera je kardinalno pogrešio, ispustio loptu, a Petrušić osetio trenutak i ubacio loptu u mrežu. od šoka se domaći još nisu ni oporavilia, a Partizan je posle nove greške odbrane domaćih postigao i drugi gol preko Mirčetića.

Time je pitanje pobednika bilo rešeno, „kikersi“ su izgubili konce igre, posustali su,a Partizan je tačku na novu pobedu stavio u 63. minutu izuzetno lepim golom Aleksića. Bio je to i najlepši detalj ove utakmice. Domaći su do kraja imali dve lepo prilike da ublaže poraz, ali je i Debeljakovića u dva situacije odbranio nemoguće, pa je ostalo 0-3 za „crno-bele“.

KIKER – PARTIZAN 0 – 3 (0 – 0)

Stadion: kod Ložionice Gledalaca: 800 Sudija: Mladen Jakovljević (Ljig) 7 Strelci: Petrušić u 51., Mirčetić u 54. i Aleksić u 63. minutu Žuti karton: Marković (Kiker)

KIKER: Debeljaković 6,5, Marković 6,5 (Blagojević -), Dragićević 7, Milenković 6,5 (Bažalac -), Klašnja 6,5 (Petrić -), Bukumira 7, Filipović 6,5, Bojović 6,5 (Matović -), Nedović 6,5, Mavrak 6,5 (Ilić 6,5), Kurtanović 6,5

PARTIZAN: Erić 6,5, Čorbić 6,5 (Andrić 6,5), Cimbaljević 6,5, Mladenović 6,5, Krajnović 6,5 (Lukić -), Tanasijević 6,5, Mirčetić 7 (Totić -), Ugrešić 6,5, Petrušić 6,5 (Bjelajac -), Aleksić 7 (Dragojević -), Skrobonja 7

Igrač utakmice: Milan Aleksić (Partizan) 7

Zemun 1 : 0 Napredak
Ada 0 : 9 Rad
Čukarički 9 : 0 Radnički (N)
Crvena zvezda 3 : 0 Teleoptik
RFK Grafičar 0 : 1 Brodarac