Plaskovac odneo bodove iz Zagorice

Fudbaleri Sloge doživeli su prvi poraz na svom terenu izgubivši, u okviru 8. kola Međuopštinske lige Aranđelovac Topola, od ekipe Plaskovca rezultatom 2: 1. Domaći su pomalo opušteno ušli u meč protiv fenjeraša na tebeli, a  gostujući fudbaleri su  to uspeli da kazne. Gosti su do gola došli u 5. minutu. M: Jovanović je iskoristio nešto nesigurniju intervenciju Dimitrijevića i sa 7-8 metara savladao domaćeg čuvara mreže. Domaći su do izjednačenja mogli u 8. minutu, ali je udarac glavom M. Ivanovića odbranio Janićijević. Gosti su duplirali vođstvo u 28. minutu preko Nedeljkovića. Najizgledniju priliku za gol domaći su propustili u 34. minutu kada je Antonijević sa 20-ak metara pogodio prečku.

U drugom poluvremenu domaći su zaigrali nešto angažovanije. S druge strane, gostujući fudbaleri su jedino želeli da se odbrane. Jedinu priliku imali su u 53. minutu, ali je Stevanović uspeo da izblokira šut Mijailovića sa 5-6 metara. Domaći su pokušavali da dođu do pogotka. Ređali su se šutevi A. Pavkovića u 56. M. Pavkovića u 61. Petrovića u 64. minutu. Upornost se isplatila pa su domaći u 67. minutu došli do gola. A. Pavković je dugom loptom pronašao Antonijevića, koji je sa 10-ak metara savladao  danas vrlo dobrog Janićijevića. Nakon gola domaći su pokušavali da dođu do izjednaćenja, ali šutevi M. Pavkovića u 70. i 73. i Petrovića u 80. minutu  nisu završili u mreži Janićijević, . pa su tako gostujući gudbaleri ostvarili svoju prvu pobedu.

Sloga (Zagorica) - Plaskovac (Plaskovac) 1: 2. Igralište u Zagorici. Gledalaca oko 50. Delegat: Vladan Vujuć (Topola). Glavni sudija: Đorđe Miljojković (Natalinci) pomoćnici: Jovica Vladović (Stojnik) i Đorđe Stevanović (Vinča). Strelci: Antonijević u 67. minutu za Slogu, a Miroslav Jovanović u 5. i Ivan Nedeljković u 28. minutu za Plaskovac. Žuti kartoni: Nedeljković, Mijailović, Lazić (Plaskovac).

Sloga: Dimitrijević, Babić, A. Ivanović, Vesić, Nikolić, Stevanović, Antonijević, A. Pavković, M. Pavković, Milić (od 46. Petrović), M. Ivanović (od 74. Jovanović).

Plaskovac: Janićijević, Mijailović, Matić, Šabić, Urošević, A. Jovanović, Vasiljević, Lazić, M. Jovanović, Nedeljković, Simić.

Sloga 1 : 2 Plaskovac
Maskar 5 : 0 Proleter
Jasenica 2 : 1 Omladinac
Prvi srpski ustanak 4 : 0 Trešnjevica
Žabare 1 : 1 Kopljari
Mladi rudar 2 : 1 BSK