Nesrećna Zvezda poražena u Glazgovu

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u prvom meču osmine finala Lige Evrope od Glazgov Rendžersa. Rendžersi su slavili na ''Ajbroksu'' sa 3-0.

Već u trećoj minuti, Zvezda je dala gol ali je Katai bio u minimalnom ofsajdu. Nakon greške Srnića, Rendžers je došao do penala a Tavernije je pogodio za 1-0. Ponovo je Katai dao gol ali je ponovo bio u ofsajdu. Nakon loše odbrane nakon kornera, Morelos je pogodio za 2-0.

Nije Zvezda pala. Nakon sjajne akcije po lijevoj strani, Ivanić je izborio penal za Zvzdu. Loptu je uzeo Katai ali je MekGregor odbranio penal. Imala je Zvezda šansu i nakon kornera ali je lopta izbačena sa gol linije.

U nastavku susreta, Rendžers je dao i treći gol. Ponovo prekid i gol Baloguna nakon kornera. Zvezda je do kraja imala dvije dobre šanse. Prvo je Kanga pogodio prečku a potom je i MekGregor sjajno odbranio udarac Ivanića.

Revanš u Beogradu igra se za sedam dana.