Omladinci KMF Kraljevićeva slavili protiv ekipe KMF SAS

Omladinci KMF Kraljevićevo (Kačarevo)

Omladinci KMF Kraljevićeva uspeli su u trećem kolu Vojvođanske lige da zabeleže pobedu protiv vrlo dobre ekipe SAS-a. U prvom poluvremenu gosti su dva puta imali prednost golovima Latkovića i Jovičića, ali su domaći igrači iz Kačareva uspevali da stignu prednost prvo je Matović, a kasnije Josimovski obezbedio remi na poluvreme. U drugom poluvremenu Šarenac je otvorio put ka pobedi svojim golom minut kasnije Matović je povećao prednost. Do kraja meča za ubedljivu pobedu prvo je Obradović zatresao mrežu, a drugim golom na meču je Josimovski postavio konačan rezultat ove lepe utakmice.

Utakmica Omladinaca Futsal liga Vojvodine 3 kolo

Kraljevićevo - SAS 6:2 (2:2)

Kačarevo. Hala Kačarevo. Gledalaca: 50. Sudije: Dragan Milanović (Pančevo) i Petar Milanović (Pančevo). Strelci:0:1 Latković u 5, 1:1 Damjanov u 9, 1:2 Jovičić u 10, 2:2 Josimovski u 11, 3:2 Šarenac u 25, 4:2 Damjanov u 26, 4:2 Obradović u 34, 6:2 Josimovski u 38 minuti. Nagomilavanje prekršaja: Kraljevićevo 7 (4-3), SAS 11 (5-6). Žuti kartoni: Obradović (Kraljevićevo), M.Miloš (SAS).

Kraljevićevo:MATOVIĆ, ČUČAK, ANGELOVSKI, ŠAŠA, JOSIMOVSKI, Damjanov, Obradović, Šarenac.

SAS:MARAN, ĐUKIĆ, LATKOVIĆ;M.MILOŠ, JOVIČIĆ, Popović, Rajku, S.Miloš, Rakić.