Remi u Zagorici

U 2.kolu Međuopštinske lige Aranđelovac Topola fudbaleri Sloge odigrali su nerešeno sa ekipom Trešnjevice 1:1. Opterećeni neuspehom u prethodnom kolu ali sa izraženom željom da pokažu da je taj neuspeh bio samo splet nesrećnih okolnosti, domaći su u meč ušli izuzetno motivisani. S druge strane , gostujući fudbaleri su se uglavnom branili i u kontranapadima videli svoju šansu. Treba napomenuti da su Zagoričani lišeni usluga Aleksandra Pavkovića koji će zbog povrede ramena odsustvovati najmanje dve nedelje, kao i od ranije povređenog Ratka Milića ( prelom ruke), čiji se povratak na teren očekuje u oktobru.

Domaći su do gola mogli već u 1.minutu, M.Jelesijević je šutirao pored gola. U 8. minutu M.Ivanović je bio u prilici,ali ni on nije uspeo da pogodi okvir gola. Jedinu šansu gosti su imali u 23. minutu kada je N.Mijailović šutirao sa 20-ak metara preko gola. Do kraja poluvremena ređale su se šanse domaćih Babića u 12. i 18. minutu, Vesića u 28. M. Jelesijeviča u 32. minutu Svi ovi pokušaji su završavali ili pored gola ili u rukama golmana Miščevića. Na odmor se otišlo najnepopularnijim rezultatom.

U nastavku, isti odnos snaga na terenu.domaći napadaju,a gosti se brane. Igrao se 55. minut kada je Marković u nameri da izbaci loptu iz svog šesnaesterca nespretno intervenisao i igrao rukom sudija Šišmanović je pokazao na belu tačku,a siguran egzekutor biio je Gajić.Domaći su mogli da dupliraju vođstvo u 63. minutu.A.Ivanović je proša po levoj strani i asistirao Vesiću koji je šuttirao pravo u golmana Miščevića. Gosti su izjednačili u 80.minutu.Brkić je sa 20-ak metara savladao Jelesijevića. Do preokreta fudbaleri Trešnjevice su mogli u 88.minutu.Todorović je uputio udarac sa 10 metara,ali je Jelesijević sjajno intervenisao. Posletnju priliku na utakmici imali su domaći.Babić je dobro izveo korner,Nikolić zahvatio loptu glavom,ali je stativa bila saveznik  golmana Mišćevića.

Sloga (Zagorica ) - Trešnjevica ( Trešnjevica ) 1:1

Igralište u Zagorici. Gledalaca oko 100. Delegat meča: Vladan Damnjanović ( Venčani ) Glavni sudija: Dobrivoje Šišmanović ( Masloševo ) Pomoćnici: Zoran Ristić ( Donja Trnava ) i Ivan Šundić ( Belosavci )

Stzrelci: Gajić iz jedanaesterca u 55. minuti za Slogu i Brkić u 80. minutu za Trešnjevicu

Žuti kartoni: N.Jelesijević, Stevanović ( Sloga )

Sloga: N.Jelesijević, Gajić, Dimitrijević, Vesić, Nikolić, Stevanović, Petrović, Babić, M.Jelesijević, Antonijević ( od 87. Jovanović ), M.Ivanović ( od 46. A.Ivanović )

Trešnjevica: Miščević, S.Mijailović ( od 53. Veljović ), Krstić, Marković, N.Mijailović, Tanasijević, S.Milivojević, Todorović, Brkić, Božić, D.Milivojević 8 od 71. Luković

Sloga 1 : 1 Trešnjevica
Proleter 0 : 2 Kopljari
Plaskovac 0 : 4 BSK
Maskar 3 : 1 B 2000
Jasenica 2 : 1 Mladost