Trayal i dalje lider Srpske lige Istok

Nastavili su "gumari" sa dobrim igrama u Srpskoj ligi Istok. Više nego lako su savladali ekipu Brzog Broda. Utakmica je rešena prvih 20 minuta. Povela je domaća ekipa u 4. minutu Poveli su domaći u 4. minutu nakon slobodnog udarca koji je izveo Milisavljević , a najviši ispred gola gostiju bio je Terzić koji je postigao gol za 1:0.

Gosti su iznenadili ekipu Trayala posle samo tri minuta igre nakon primljenog gola. U 7. minutu nakon centaršuta Tošića najbolje se u petercu snašao Cvetanović za izjednačenje rezultata na 1:1. Imao je Trayal šanse nakon primljenog gola preko Jovića i Matejevića, ali su u završnici akcija bili neprecizni. Identičnu akciju prilikom postizanja prvog pogodka su izveli domaći fudbaleri, i ponovo Milisavljević izvodi slobodan udarac, a Golubović postiže gol za domaću ekipu i novo vođstvo od 2:1.

Nokon toga imao je Matejević šansu koji šutita na gol gostiju sa tri metra,  ali lopta odlazi pored stative. U 30. minutu i gosti su imali šansu preko Stojanovića koji šutira a golman Todorović odlično interveniše. U drugom poluvremenu imali su šansu gosti za izjednačenje u 52. minutu ali dobar šut Tošića, igrač doamćih Punoševac je izblokirao. Do kraja susreta nije bilo povoljnih prilika za postizanje pogodka na obe strane.

Trayal - OFK Brzi Brod  2:1 (2:1)

Kruševac - Gradski stadion.Gledalaca: 200. Sudija: Branislav Stanković (Babušnica)7. Strelci: Terzić u 4. i Golubović u 19. minutu za Trayal, a Cvetanović u 7. minutu za OFK Brzi Brod. Žuti kartoni: Gašić, Terzić, Savić (Trayal), P.Kostić, Kostadinović (OFK Brzi Brod). Igrač utakmice: Milisavljević.

Trayal: Todorović 7, Gašić 7, Matejević 7, Jović 7 (od 64. minuta A.Petrović 7), Golubović 7, Milisavljević 8 ( od 64. minuta Nikolić 7 - od 90. minuta Savić-), Terzić 7,5, Milošević 7, Punoševac 7,5, I. Petrović 7, Pavlović 7(od 66. minuta Jović).

OFK Brzi Brod: Ilić 6,5, Stanković 6,5, P.Kostić 6,5 (od 80. minuta Marković-), Anđelković 6,5,Krstić 6,5 (od 62. Minuta D.Kostić 6,5), Kostadinović 7,5, Cvetanović 7,5 (od 62. minuta Jemović 7), Stojanović 7,5 (od 80. minuta Nedeljković-), Tošić 7, Miljković 6,5, (od 46. minuta Dinić 6,5), Stamenković 6,5.

Meševo 2 : 1 Radnički (P)
Hajduk Veljko 1 : 0 Sloga (L)
Radnički (S) 1 : 0 Vlasina
Trayal 2 : 1 OFK Brzi Brod
Pčinja 1 : 2 Jedinstvo (P)
Budućnost (P) 3 : 1 Timočanin
GFK Dubočica 2 : 0 Rembas