Tudor nadmudrio Murinja i nanio prvi poraz Romi, Kaljari iznenadio Lacio

Fudbaleri Verone upisali su prvu pobjedu u sezoni. Ekipa koju je prije par dana preuzeo igor Tudor, savladala je Romu sa 3-2 te je tako nanijela ''Vučici'' prvi poraz u sezoni.

Na početku meča i jedni i drugi su imali po priliku preko Simeonea odnosno Kristantea. Imao je šansu i Lazović ali nije bilo promjene rezultata. Roma je na odmor otišla sa vodstvom a strijelac je bio Lorenzo Pelegrini.

Verona je odlično otvorila nastavak. Prvo je Barak pogodio za 1-1 da bi Kaprari na asistenciju Ivana Ilića pogodio za preokret. Autogolom Ilića, gosti su izjednačili. Ipak, Verona je došla do pobjede. Strijelac pobjedonosnog gola bio je Faraoni.

U drugom meču u popodnevnom terminu, Lacio i Kaljari su odigrali 2-2.Imobile je donio prednost Laciju u završnici prvog poluvremena. U nastavku, Pedro i Balde donose preokret gostima. Ipak, Kataldi u 83. minuti donosi bod svojoj ekipi.