Fud savladao 13 April iz Velike Lomnice i drži prvo mesto sa 16 bodova

Fud         3  (2)

13 April  1 (0)

Brus-Gradski stadion , Gledalaca 100,Sudija : Lazar Marković (Kruševac )7, Strelci: Luković 30 i 68 min, Šola u 28 za Fud, Milanović 52 za 13April. Žutikartoni: Milanko (13 April).

Fud :Jovanović 7,Šola7,5( Nikolić 7),Dar.Čaloveić 7(R. Obradović 6,5),Rakićević 7,Dal.Čaloveić 7,Minić 7(Vukojević 6,5),Vracarević 7,S.Obradović 7,Mitrović 7,Luković 7(Terzić6,5),Simić 7.

13 April: Prodanović 6,5,Stanković 6,5,Milanović 7,Miljković 6,5 Petrović 6,5,Sla.Obradović 6,5,N.Obradović 6,Milanko 6,5,Drenovac 7,Ljubodragović6,5,M.Obradović 6,5.

Igrač Utakmice  : Šola.

U 6 kolu Fud dočekao ekipu 13April iz Velike Lomnice. Gosti su na ovaj meč doputovali sa samo 11 igrača. Domaćin je od početka utakmice krenuo sa napadima . U 10 minutu publika je skočila na noge kada je posle skraćenog kornera kapiten Simić pogadja prečku .U 28 minutu Šola je doveo u vođstvo svoju ekipu 1:0.SAMO tri minuta kasnije u 30 minutu Luković je povećao prednost svoje ekipe na 2:0.U drugom poluvremenu domaćin je nastavio da napada gol gostiju, da bi u 52 minutu gosti uspeli da smanje na 2:1 A strelac je bio Milanović.  Domaćin je mogao da pobedi i ubedljivije da su Šola, Dalibor Čaloveić  Luković bili precizniji. Konacnih 3:1 postavio je po meni najbolji napadač u Prvoj Rasinskoj Okružnoj Ligi Luković u 68 minutu. Fud posle ove pobede se nalazi na prvom mjestu sa 16 bodova 5 pobeda i jednim remijem .U narednom kolu Fud gostuje ekipi Sebečevca utakmica se igra 19.09.2021 sa početkom u 16:30.