Pobjeda Paunovog Redinga, Mitrović strijelac u ubjedljivoj pobjedi Fulama

Fudbaleri Redinga upisali su prvu pobjedu u novoj sezoni. Reding je savladao Preston sa 2-1.

Prvu šansu na meču imali su gosti ali udarac Džonsona u 11. minuti odlazi pored gola. Prvu priliku za domaće imao je Bristou ali je nije iskoristio. U 27. minuti, Reding je poveo a strijelac je bio Aziz. U nastavku, gosti dolaze do izjednačenja. Strijelac iz penala bio je Džonson. U 69. minuti, Svift vraća vodstvo Redingu. Do kraja susreta ekipa Veljka Paunovića čuvala je vodstvo i došla je do bitna tri boda.

Pobjedu je ostvario i Fulam. Ekipa za koju igra Aleksandar Mitrović, savladala je Hadersfild sa 5-1. Fulam je poveo golom Mitrovića. Na 2-0 povisio je Onoma. Pirson je vratio nadu domaćima ali je u završnici prvog poluvremena Karvaljo pogodio za 3-1. Iako je Hari Vilson dobio crveni u nastavku, Fulam je preko Kavaleira dao još dva gola i došao do ubjedljive pobjede.