Najbolji na teniskom turniru Elena i Skander

Turnir iz serije ‚‚TSS Tour'' za seniorke i seniore,prva kategorija iz kalendara Teniskog Saveza Srbije,održan je na terenima Sportskog centra ‚‚Karović'' u Novom selu kod Vrnjačke Banje.Kod seniorki trijumfovala je Elena Milovanović,koja je pobedila u finalu  Anđelu Petrović 6:3 i 6:0 i osvojila šampionski pehar, a u prethodnom meču polufinala Elena je savladala Miu Ristić 4:6,6:2 ,7:5 a Anđela je pobedila Selenu Deletić 6:3,3?6,7:5.Kod seniora šampionski pehar je osvojio Skander Mansouri,on je u finalu savladao Leona Nikolića rezultatom 3:6,6:2,6:3.U polufinalu Skander je savladao Tadiju Radovanovića 6:2,6:3,dok je Leon pobedio Sašu Markovića 6:3,6:3,ovaj turnir boduje se za UTR rang listu,saznajemo od Nele Spasojević iz SC‚‚Karović''.Ona najavljuje sledeći teniski turnir ‚‚Vrnjačka Banja Open,koji startuje u nedelju 15 ovog meseca na istojnlokaciji i trajaće do 22.08.To je ITF World teninis tour-ITF,svetski teniski turnir 25 K i svetski ženski teniski turnir,koji se boduje za WTA listu.Kavlifikacije 48 glavni žreb 32,trenutrno je prvi nosilac 253 na WTA listi,kaže u najavi Nela Spasojević.

Skander Mansouri pobednik teniskog turnira među seniorima,u SC ‚‚Karović'' Novo Selo