Još jedna goleada u Zoni "Istok"

Još jedna goleada viđena je danas u Zaječaru između ekipa OFK 019 i BSK iz Bogovine u okviru 26. kola zone "Istok". Odlična utakmica pored pruge, sa puno obrta i sedam golova, tri penala i na kraju zaslužena pobeda “romantičara” sa Kraljevice (4:3), koji su ovom pobedom osigurali mesto da i od leta igraju u zonaškom društvu. Junak susreta bio je Nemanja Jovanović, napadač OFK 019, koji je tri puta pogodio mrežu čvrstih bogovinskih “rudara” od toga dva u poslednjim trenucima igra.

Da je susret završen nerešeno ne bi bilo nepravedno, jer su bogovinci bili bolji u prvom, a zaječarci u drugom poluvremenu. U 72. minutu, zbog nesportskog ponašanja, isključen je Jasmin Ćatić, bivši as Timoka, a sada “motorino” momaka iz rudarske Bogovine. U 25. minutu povredio se Lazar Konić, brzonogi napadač romantičara.

OFK 019 - BSK 4:3 (1:2)

ZAJEČAR: Teren pored spomenika “Ljubi Didiću”. Gledalaca: 200. Sudija Nenad Đorđević (Bor), pomoćnici Nenad Bučanović (bor) i Stefan Mamula (Bor). Strelci: Nemanja Mladenović u 24, Nemanja Jovanović u 68, 90 i 93 minutu (OFK 019), Predrag Anđelović 31, Jasmin Ćatić 36 i Miloš Lazarević u 84. minutu (BSK). Žuti kartoni: Petar Mladenović, Nenad Pašić (OFK 019), Vladimir Milošević, Lazar Roža, Dalibor Jankucić i Srđan Stepanović (BSK). Crveni karton: Jasmin Ćatić (BSK).

OFK 019: Nikolić, Petrović, P. Mladenović, D. Jovanović, Žikić, Konić (Jonović), Bućin, N. Jovanović, N. Mladenović (Mitrović), Andrejević, Pašić
BSK: Milošević, Lazarević, Grozdić, Rajković, Jankucić, Roža, Dimitrijević (Rajković), Anđelović (Radenković), Stepanović, Ćatić, Morina