SAS lako preplivao Tisu

Fudbaleri SAS-a, u "Kristalnoj" dvorani, ubedljivo su savladali ekipu Tise iz  Novog Bečeja rezultatom 12:4. Ovom pobedom ekipa SAS-a sigurno je zadržala status drugoligaša u narednoj sezoni.

Dominirali su fudbaleri SAS- a od samog početka utakmice i diktirali tempo, a onda je odlični Vukoje u 6. minutu pogotkom sa 10 metara doveo svoju ekipu u vođstvo. Isti igrač  snažnim udarcem  sa 13 metara  udvostručuje prednost domaćih.

Živanov se u 12. minutu upisuje u strelce za 3:0, a  potom Novković  nakon 30 sekundi postiže gol za 4:0. U 13. minutu, nakon solo prodora, Mile Šarenac dribla  golmana i postiže pogodak za 5:0. U 16. minutu Rašić odlično asistira za Matića koji rutinski pogađa za 6:0. Novković iz slobodnog udarca postiže gol za ubedljivih 7:0. Gosti pri kraju prvog poluvremena postižu počasni pogodak, preko Stojkovića, za 7:1.

U drugom poluvremenu mrežu gostiju  prvi je načeo Nedeljko Šarenac u  27. minutu za 8:1. Minut kasnije u strelce se upisuje Rašić za 9:1.

Drugi gol za goste iz Novog Bečeja postiže Celin za 9:2. Nakon odlično odigranog pasa sa mladim Životinom Nedeljko Šarenac,  u 32. minutu, postiže svoj drugi pogodak za velikih 10:2. Isti igrač minut kasnije postiže het trik i pogađa za 11:2. U 38. minutu Stojković postiže treći gol za goste iz Novog Bečeja. Konačan rezultat u 39. minutu postavlja Rašić za ubedljivih 12:4 za ekipu SAS-a.

SAS 12 : 4 Tisa
Leskovac 7 : 3 Zufo
Forum 2 : 5 Banjica
Metalac Kolorado 4 : 5 Bečej 2003
Loznica Grad 2018 3 : 3 Ivanjica
Jastrebac 9 : 0 Palež