Dragoceni bodovi trsteničana, pobeda nad Timočaninom

Utakmica u Trsteniku

Na stadionu kraj Morave po lepom i sunčanom vremenu, izabranici Zlatka Markovića i Dragoljuba Šure Pavlovića, u 27. prvenstvenom kolu Srpske lige Istok savladali su posle bolje i kvalitetnije igre gostujući Timočanin iz Knjaževca, rezultatom 2:1, poluvreme 1:0 i za sada sa 38 bodova zauzimaju 10. mesto na tabeli Srpske lige Istok.

Susret je vodio glavni sudija Stefan Ćirić iz Pirota. Domaći su prvi došli u vođstvo sa 1:0 u 30. minutu pogodkom Nikole Stankovića i sa ovim rezultatom završeno je prvo poluvreme.

U nastavku smo videli još dva pogodka, jedan u mreži gostiju iz Knjaževca u 66. minutu Dušan Vukčević 2:0 za Trstenik PPT, a gosti su u 69. minutu utakmice uspeli da smanje vođstvo trsteničana pogodkom Jovana Miloševića ali su se trsteničani uspešno odbranili do kraja utakmice.

Ovo su dragoceni bodovi za njih, u sledećem 28. kolu Srpske lige Istok gostuju u Lebanu kod ekipe Radana i ukoliko ih posluži sportska sreća i nepristrasnost arbitara, mogu očekivati povoljan rezultat.

Vlasina 0 : 0 OFK Sinđelić
Radnički (S) 3 : 0 Dunav
SFS Borac 1 : 0 Timok 1919
Budućnost (P) 2 : 1 Pčinja
OFK Topličanin 3 : 2 Trstenik PPT
SFK Morava 11 : 0 Kablovi
Car Konstantin 3 : 2 Jedinstvo (P)
Moravac Orion 2 : 7 Mladost