Pobede lidera, slavio i Bolton

Proteklog vikenda odigrano je 36. kolo u Ligi 2. Timovi iz vrha su slavili a slavio je i Bolton.

Kembridž je kao gost savladao Oldema sa 4-2. Golovima Keler-Dana, domaći su poveli 2-0. Međutim, Malin i dva puta Iredejl su pogađali do poluvremena i donijeli su preokret gostima. U nastavku, Keler-Dan je promašio penal za 3-3. Kazna je stigla i Henant je pogodio za 4-2.

Čeltenam je savladao kao gost Eksitera sa 1-0 a strijelac je bio Vilijams. Istim rezultatom Bolton je savladao Port Vejl u gostima a gol je dao Džons. Forest Grin savladao je Herogejt sa 2-1. Golovima Stouksa i Vilsona, vodili su domaći 2-0 a gosti su preko Vilijamsa samo ublažili poraz.

U jednom od najzanimljivijih susreta, Njuport je sa 3-1 savladao Morkamb u gostima. Dolen je doveo goste u vodstvo a Songo je pogodio za 1-1. Potom je Laveli dobio crveni i Njuport je ostao sa igračem više. Golovima Šiena i Elisona, došli su do bitne gostujuće pobjede.

Čeltenam ima 62 boda, Kembridž i Forest Grin po 61. Njuport, Tranmer i Bolton imaju 57 a Morkamb 56 bodova. Na dnu su Sautend sa 30 te Grimzbi sa 26 bodova.