Aranđelovac lagano sa Karanovcem

U okviru osmog kola danas je u Aranđelovcu gostovao Karanovac iz Kraljeva, koji je u rosteru imao samo 5 igrača. Hendikepirani, bez prava na odmor, poklekli su pred daleko mlađim momcima, a što nisu primili više golova krivi su pomalo neozbiljni igrači domaće ekipe.

Posle lepih akcija i golova Obradovića u 5. i 6. i Nikolića u 6. minutu na semaforu je već stajao rezultat 3:0. Pogotovo je lep bio treći pogodak, kada je igrač domaćih savladao Rabribratovića petom. Kanonada je nastavljena u 8. minutu, Milovanović je udarcem sa 12 metara zatresao mrežu, a minut kasnije je viđen i peti pogodak iz brzog kontranapada, realizator je bio Mihailović.
Domaći se malo opuštaju i gosti to koriste u 10. minutu, preko Milojevića iz brzog kontranapada postižu prvi pogodak. Minut kasnije Baltić sa 5 metara pogađa stativu domaćih, a uzvraća Pantelić u 14. minutu uradivši to isto na drugoj strani. Zatim, vrlo dobri Marinković za minut smanjuje rezultat na 5:3, golovima u 15. minutu. Konačan rezultat prvog poluvremena je postavio Pantelić u 17. minutu strahovitim šutem pod prečku sa 10 metara.

Samo što je počelo drugo poluvreme Mihailović je postigao svoj drugi, a sedmi gol za Aranđelovčane. Gosti preko Marinkovića u 25. minutu imaju veliku šansu posle kornera, ali njegov udarac glavom završava na gornjoj gredi, da bi minut kasnije bili kažnjeni, Lalović sa oko 15 metara loptu šalje u rašlje.

Do kraja susreta je viđena pomalo neobavezna igra domaćih sa dosta propuštenih prilika, a najbliži golu je bio Lalović u 31. minutu pogodivši prečku. Tačku na utakmicu je stavio Pantelić u 35. minutu postavivši konačnih 9:3 za KMF Aranđelovac.

SALA: SRC Šumadija. GLEDALACA: Bez prisustva publike. SUDIJE: Radović i Savić. STRELCI: Obradović 5. i 6.min, Nikolić 6.min, Milovanović 8.min, Mihailović 9. i 21.min, Pantelić 17. i 35.min i Lalović 26.min (Aranđelovac), Milojević 10.min i Marinković 15.min - dva gola (Karanovac).

ARANĐELOVAC: Mastilović, Milovanović, Lalović, Pantelić, Mihailović - rezerve: Nikolić, Obradović, Nikić, Krstović.
KARANOVAC: Rabribratović, Živković, Baltić, Milojević, Marinković.

Euro-lider 7 : 6 Sjenica
Aranđelovac 9 : 3 Karanovac
Karađorđe 2015 6 : 2 Olimp