Četvorka Zvezde protiv TSC

Na samom početku i pored konstantnih napada domaćih, odbrana TSC-a se pokazala čvrstom. Prvu stopostotnu priliku domaći stvaraju tek u 22. minutu kada Nikola Mituljikić sa 7-8 metara loptu šalje iznad gola. Isti igrač se iskupio za promašaj 10 minuta kasnije kada ga je dubinskom loptom sa svoje polovine u srcu šesnaesterca pronašao Leković, te mu nije bilo teško da savlada Vojvodića.  Posle nekih par minuta Branković šutira lepo sa 16 metara, zamalo kraj stative, a isti igrač u 45. minutu izlazi sam pred Vojvodića i lukavo šalje loptu preko njega za 2:0 na poluvremenu.

U prvom minutu nastavka ponovo Leković šalje dubinsku loptu u šesnaesterac, Stanković je proćerdao dobru priliku za Zvezdu. Stanković u 49. minutu pogađa stativu šutem sa 15 metara, a do trećeg pogotka domaći dolaze u 54. minutu, strelac je ponovo Nikola Mituljikić na dodavanje Krstića. U 58. minutu Stanković propušta i treću šansu šutiravši sa 4 metra pored gola.

Zvezda vrši neprestani presing na zadnju liniju gostiju, a u 60. minutu Branković se dokopao lopte posle greške odbrane i šutirao sa desetak metara, golman gostiju kratko odbija do Jovana Mituljikića koji nespretno reaguje i sa 3 metra ne pogađa prazan gol. Branković je raspoložen za igru i 4 minuta kasnije šalje loptu na drugu stativu do Jovana Mituljikića koji kasni za tren i ova šansa odlazi u nepovrat.

Zvezda neprestano napada i stvara šanse, gosti su posle trećeg primljenog gola kao raštimovani orkestar, apsolutno inferiorni u odnosu na domaćina. U 66. minutu Jovan Mituljikić na centaršut Ćurića šutira glavom sa 8 metara, ali ponovo nema sreće jer lopta odlazi tek za neki centimetar pored stative. Samo 3 minuta kasnije i rezervista Bačanin ima šansu, ali njegov udarac sa desetak metara udaljenosti brani Vojvodić.
Rakić se obrukao u 76. minutu kada sa 7 metara pogađa stativu umesto gola, ali je samo 2 minuta kasnije Zvezda postigla i četvrti pogodak. Posle izvedenog kornera Knežević se našao sam na 2 metra i samo poturio nogu i prosledio u gol. Ovom pobedom Zvezda je preuzela prvo mesto na tabeli od Brodarca makar na dan, dok se TSC nalazi u zlatnoj sredini tabele.

CRVENA ZVEZDA - TSC 4:0 (2:0)

STADION: Rajko Mitić - jug veštačka trava. GLEDALACA: Bez prisustva publike. GL.SUDIJA: Trifković Dejan. POM.SUDIJE: Bogićević Dragan i Bogićević Goran. STRELCI: N.Mituljikić 32. i 54.min, Branković 45.min i Knežević 78.min (C.Zvezda). ŽUTI KARTON: Dmitrović (TSC).
CRVENA ZVEZDA: Ćopić, Lazić, Krstić (Petrović), Leković, Đurić, Ćurić (Rakić), Stojanović (J.Mituljikić), Stanković (Bačanin), Knežević, Branković, N.Mituljikić (Gajinov).
TSC: Vojvodić, Kudrić, Milinković, Kangrga, Dmitrović, Borić (Gardašević), Rakić (Šušnjar), Zekić (Dudaš), Beskorvajni (Kolundžija), Ćalić, Krsmanović (Mitić).

Radnički (NB) 2 : 1 Rad
IMT 3 : 1 Voždovac
Mladost (L) 3 : 0 Trayal
Spartak ŽK 3 : 2 Internacional
RFK Grafičar 1 : 1 RFK Novi Sad 1921
Crvena zvezda 4 : 0 TSC