Lideru  sva tri  boda  u  Brusu.

Brus-Gradski Stadion. Sudija:BajkićNenad(Kruševac).Strelci:Vukadinović u 41 i 47  minutu.

FUD: Jovanović,Čalovejić,Jelić,Zdravić(od  77 min Đokić), Petrović(od 78  min Knežević),Simić,Luković,Nikolić(od 78 min  M.Čolić)  ,Minić,Rakićević(od  77 min Vukojević),Zdravković(od 66 min  I. Čolić).

GRADINA:Stanojević,Milić,Pešterac,Vasić,Glančić,M.Jovanović,Vukadinović(od 90  min Nešić),Đ:Jovanović(od  53 min Lukić),Palić,Milovanović(od 77 min Maksimović),Milosavljević

U 9  kolu  Prve Rasinske okružne lige Fud  je  na svom  terenu  dočekao  lidera ekipu  Gradine.Gosti  su  sa  pravom  pokazali  da su  sa  pravom  prvoplasirana ekipa   pobedivši  domaću  ekipu .Gostujuća ekipa  je  povela  u  pred kraj  prvog dela  ačnije  u  41  min  a strelac je  bio  Vukadinović. Samo  što  je  počelo drugo poluvreme  u  47  min  isti igrač  je  povisio na 2:0  i  konačan  rezultat.