Ubedljiva pobeda Blagotina na svom terenu u Poljni

Ekipa FK Blagotin iz Poljne

U drugom kolu Zone "Zapad" Blagotin je na svom terenu u Poljni deklasirao OFK Lugomir iz Rakitova rezultatom 5:1, poluvreme 3:0 za domaći tim.

Utakmica je bila prava prvenstvena a domaći igrači su dominirali na terenu svojim kratkim pasovima, u 30. minutu domaći dolaze u vođstvo posle dosuđenog jedanaesterca, kada je u kaznenom prostoru gostiju nepropisno zaustavljen Nikola Stanojević, a precizan sa bele tačke bio je Mladen Marković 1:0.

U 32. minutu lepa akcija Blagotina i 2:0 strelac kapiten Đorđe Bradić. Do kraja prvog poluvremena još jedan pogodak u mreži gostiju, postigao ga je Nikola Stanojević.

U nastavku susreta posle par izmena u domaćem timu, nastavljena je dominacija Blagotin, usledila su dva pogodka Branimira Dimitrijevića 5:0. Gosti su u finišu postigli počasan pogodak 5:1. Publika je zadovoljna napustila teren pod Blagotinom, saznajemo od sportskog direktora Blagotina Gorana Stojanovića, koji se nada da će poljanci izvući povoljan rezultat u narednom trećem kolu u Meševu.