Željo iz Požege deklasirao Jedinstvo u Kaleniću

U 22. kolu lige Zlatiborskog okruga FK Železničar iz Požege naneo je danas težak poraz FK Jedinstvu usred Kalenića. Od prvog minuta Željo je znao šta hoće tako da je na poluvremenu rezultat bio 3-0 za Želja.

Tokom cele utakmice bučni navijači Jedinstva vređali su fudbalere Želja raznoraznim pogrdama a igrači Želja  su njihovim ljubimcima održali pravu fudbalsku lekciju koju će dugo pamtiti.

Utakmica je završena rezultatom 7-0 a strelci su bili Radojičić u 16 i 28 min. Petković u 68 i 77min Ješić u 23min Mladenović u 64min i Vujović u 80min.

Utakmica je inače bila izuzetno nervozna sa dva crvena  i četiri žuta kartona. Željo je inače neporažena ekipa u prvih sedam kola i nastavja borbu za sam vrh tabele.

Zlatibor voda 6 : 1 Višesava
Ariljska Rampa 0 : 0 Omladinac
Napredak 2 : 0 Luna Avijatičar
Budućnost 2 : 4 GP Zlatibor
Bioska 2 : 3 Jasen
Jedinstvo 0 : 7 Železničar
Sečica 3 : 0 Perućac
Polet 2 : 0 Crnokosa