MOL Arandjelovac: Poraz Sloge u Plaskovcu

U 18. kolu Međuopštinske lige Aranđelovac Topola fudbaleri sloge poraženi su u Plaskovcu od istoimene ekipe rezultatom 2: 0. U jednoj tvrdoj, agresivnoj, pomalo nezanimljivoj i na trenutke nesportskoj utakmici, odlučila je veća motivisanost domaćih igrača. Domaći su krenuli vrlo ofanzivno i konstantno atakovali ka golu Jelesijevića. Da je M. Simić bio prisebniji u 10. i 12. minutu mogli su do sigurnog vođstva. Njegovi šutevu završili su preko gola. Kada se činilo da će domaći biti kažnjeni za promašaje oni su ipak preko Ivana Simića došli u vođstvo. Povreda Milana Stevanović u 41. i drugi žuti karton Gajića u 43. minutu u mnogome su odredili dalji tok utakmice. Nastavak meča doneo je mnogo nekorektnih startova i nešto ofanzivniju igru gostujuće ekipe. Ipak, šutevi Antonijevića, J: Petrovića, Milića, I. Ivanovića su zavrršavali ili preko gola ili u narušju golmana Janićijevića. Domaći su mogli do drugog gola u 68. minutu, ali je lob Vasiljevića sa gol linije skinuo Miloš Stevanovć. Samo minut kasnije, posle neuspele ofsajd zamke fudbalera Sloge ( a subjektivno mišljenje autora ovih redova je da je ofsajd bio bar 5 metara ), Nedeljković je postigao drugi gol za domaće. Nakon toga, gosti su pokušavali da dođu do počasnog gola, ali se rezultat do kraja nije menjao.

Plaskovac ( Plaskovac ) - Sloga ( Zagorica ) 2: 0 Igralište u Plaskovcu. Gledalaca oko 100. Glavni sudija: Jovica Vladović ( Stojnik ) Pomoćne sudije: Đorđe Radulović ( Stojnik ) i Slađan Kantar ( Aranđelovac ) Strelci: Ivan Simić u 27. i Nedeljković u 69. minutu za Plaskovac Žuti kartoni: Nedeljković, Milivojević ( Plaskovac ) Ćosić, Milić ( Sloga). Crveni karton: Gajić ( Sloga ).

Plaskovac: Janićijević, Mijailović ( od 70. Filimanović ), N. Đorđević ( od 63. L. Đorđević ), Jovanović ( od 73. Ivanović ), Urošević, Milivojević, Vasiljević, Lazić, M. Simić, I Simić, Nedelković.
Sloga: Jelesijević, Miloš Stevanović ( od 82. Jovanović ), Dimitrijević, Gajić, Milan Stevanović ( od 41. Milić ), Ćosić, Č. Petrović, Antonijević, M. Ivanović, J. Petrović, Babić (od 65. A. Ivanović ).

Jasenica 3 : 0 Šamot
Radoje Domanović 4 : 3 Sloga
Mladi rudar 5 : 4 Mladost
Trešnjevica 2 : 1 Šatornja
B 2000 8 : 0 Plaskovac
Proleter 0 : 1 BSK