Do opstanka preko Vrbasa
Ribnica - Vrbas 84:77 (27:14, 24:23, 16:21, 17:19)
Kraljevo: Hala sportova. Gledalaca 400. Sudije: Cvetanović (Niš), Janković (Beograd).
Ribnica: Dumić, Dašić 17 (6-5), Stojanović 7 (5-5), Karapandžić 18 (4-3), Peković 8 (2-2), Pilčević 5, Gicić 7 (6-5), Kovačević 5 (2-1), Pavlović 11, Arsić 6
Vrbas: Peković, Bajić 12 (4-4), Radović, Rmuš, Popović 24 (6-2), Sokanović, Matić, Ivelja 2, Biričić 18 (3-3), Marković 12 (1-1), Vujačić 9 (1-1)
Košarkaši Ribnice najzad mogu da predsahnu. Osvojili su u meču sa solidnom ekipom iz Vrbasa važne bodove i sada mirno čekaju zavrŠetak sezone. Velika prednost stečena je u prvoj četvrtini što je bio dovoljan kapital za konačnu radost. Gosti su u ostalim četvrtinama bili ravnopravni, na momente i uspešniji ali to nije bilo dovoljno za preokret. Kod domaćina Karapandžić je imao dobar učinak u prvoj polovini utakmice a Dašić je bljesnuo u samom finišu. Kod gostiju Popović najbolji strelac a uz njega uspešni Boričić, Marković i Bajić.

U UTORAK SA BEOVUKOM
Košarkaši Ribnice dočekaće ekipu Beovuka već u utorak. Meč se igra četiri dana ranije zbog obaveza košarkaša iz Beograda prema mladoj reprezentaciji. Utakmica u utorak počinje u 19 časova.