Vetar u leđa
Danas je Mladi Radnik pobedio u Kraguejvcu, Šumadiju sa 2:0. Lepa utakmica sa dosta šansi, ali ipak je sudijska trojka bila u centru pažnje! Prvo poluvreme je proteklo u izjednačenoj igri. Ritam su diktirali gosti ali bez izgledne šanse. Do gola stižu uz veliku pomoć sudije Jeremića koji je jedno simuliranje Luke pretvorio u kazneni udarac. Veteran Đorđević je neumoljiv. Drugo poluvreme odlično. Šumadija je propustila 4 velike šanse, gosti iz Požarevca dva zicera. Gol je postignut posle očiglednog ofsajda koji su svi na stadionu Bubanj videli, sem pomoćnog sudije Martinovića iz Požege! Mladi Radnik je dobra ekipa ali bez pomoći sudijske trojke teško da bi postigli danas pobedu na odličnom terenu stadiona Bubanj.

Budućnost (V) 0 : 2 Mačva
Šumadija 1903 0 : 2 Mladi radnik
Vujić voda 2 : 2 Jedinstvo
Inon 0 : 2 Sloga (PM)
Radnički (K) 0 : 1 Sloga (K)
Metalac (K) 3 : 0 Sloga (BB)
Sloboda (U) 2 : 0 Železničar
Sloboda (Č) 3 : 1 Morava (VP)