02.03.2012 S. Blagojević

Prijateljska utakmica: Juhor - Napredak Kruševac 0:6

Čvrstu odbranu domaćina načeo je veteran Mirosacljević u 26 minutu kada je jednu odbijenu loptu na svoj nacin sproveo u mrežu u naredna tri minuta najpre je Jeremić povisio na 2: 0 a u 29 Gavrić na 3: 0 koji minut pre toga nije iskoristio jedanaesterac pošto mu ga je najbolji pojedinac meča golman domaćih Maksimović odbranio. . U nastavku

ista priča napadi Kruševljana dosta trčanja ali i lepih akcija kao ona u 50 minutu kad je Matić na pas Jeremića povisio na 4: 0. Domaći su u 70 minutu preko Milanovića ozbiljno zapretili gostima ali je golman Milenković bio na visini zadatka. Do kraja utakmice Kostić i Đuričić su sa po još jednim golom potvrdili sigurnu pobedu Kruševljana. Po završetku utakmice trener gostiju Aleksandar Kristić bio je zadovoljan igrom i zalaganjem njegovog tima, a kako reče bilo je i lepih akcija. Na kraju se posebno zahvalio domaćinima na dobroj igri i dobrodošlici. Trener domaćih Radiša Jovičić takođe je i pored visokog poraza bio zadovoljan zalaganjem svih igrača. Interesantno je reci da je ovo Kruševljanima bila generalna proba pred nastavak prvenstva a da od standardnih zbog povrede nisu nastupali Dunjić i Račić kao i Bajić zbog reprezentativnih obaveza. Utakmici je inače prisustvovalo kompletno rukovodstvo prvoligaša iz Kruševca na čelu sa Dragišom Binićem.

Strrelci: 0:1 Mirosavljević u 26, 0:2 Jeremić u 28, 0:3 Gavrić u 29, 0:4 Matić u 50, 0:5 Kostić u 67, 0:6 Đuričić u 82 minutu. Stadion Juhora, gledalaca 300, Sudija Dejan Anđelković (Kruševac). Opomenuti igrači : Mihajlović (Juhor)

JUHOR: Maksimović, Ljubenjnović, Dušan Ćosić, Žerjav, Mikić, Blagojević, Mladenović, Savić, Mihajlović, Šljivić, Milanović. Igrali su još: Dragan Rajković, Svrzić, Jeremić, Pešić, Simonović, Aleksandar Ćosić, Tomić, Tašić i Radonjić.
NAPREDAK: Krznarić, Đuričić, Udovičić, Koković, Paunović, Janičić, Jeremić, gavrić, Mirosavljević, , Matić, Milošević. Igrali su još: Milenković, Petrović, Frinpog, Zdravković, Kostić, Božović, Ristić, Smiljković, Nuhi i Radaković.