Tuga na Čika Dači
U derbiju jesenjeg prvenstva Sloga iz Kraljeva je odnela sva tri boda sa Čika Dače. Radnički Kragujevac - Sloga Kraljevo 0:1 (0:0) Strelac: Rikanović - 82.min. (11.m) U derbiju prvenstva i najbolja utakmica ove sezone, obe ekipe su prikazale veliku želju za pobedom, a pobedila je ovaj put srećnija ekipa Sloge. Prvu šansu na utakmici je imala Sloga i to preko Obrenovića koji nije iskoristio grešku mladog Božovića. Radnički je diktirao tempu u prvom delu, ali bez izrazite šanse. Nasuprot tome, Sloga je igrala defanzivno, ali je ugrožavala gol domaćina kontranapadima preko brzonogog Obrenovića i prevejanog Todorovića. Iz prvog dela treba izdovijiti i kontranapd Obrenovića u 45.minutu. Početak drugog poluvremena je obeležio tragičar utakmice, Branko Ostojić. U periodu od 48. do 55.minutu on je uspeo da promaši tri zicera za domaćina. U 58.minutu najbolja prilika na utakmici, koju je imao Obrenović. On je iskoristio grešku Nikitovića i izašao sam ispred golmana Jeremića koji je uspeo da odbrani udarac sa svega 5 metara. U daljem toku meča razvila se još čvršća borba na svakom delu terena. Susret je odlučio iskusni Rade Todorović. Naime, u periodu od 70. do 82.minutu on je tri puta ulazio u kazneni prostor domaćina i tri puta simulirao prekršaj. Dva puta glavni sudija nije naseo, treći put jeste. Gol sa bele tačke je postigao rezervista Rikanović. Do kraja meča malo vremena za promene, ali se istakao glavni sudija Goran Petrović iz Loznice koji je dodelio čak 11 žutih kartona!

Mačva 2 : 0 Šumadija 1903
Budućnost (V) 1 : 0 Vujić voda
Mladi radnik 1 : 0 Inon
Jedinstvo 2 : 1 Radnički (K)
Sloga (PM) 3 : 2 Metalac (K)
Sloga (K) 2 : 1 Sloboda (U)
Sloga (BB) 0 : 1 Sloboda (Č)
Železničar 2 : 2 Morava (VP)