Ubedljiva pobeda Luka

Luk iz Voćnjaka, savladao je na svom terenu ubedljivo sa 4:0 Slogu iz Korenite, u četvrtom kolu prvenstva Opštinske lige Loznica. Najbolji igrač utakmice bio je Dragan Matić sa tri postignuta gola.
Domaći tim bio je dominantan tokom čitavog meča, igrao dopadljivo i efikasno, pa publika koja se polako vraća na tribine stadiona u Voćnjaku može biti zadovoljna ovim izdanjem svojih ljubimaca.
Prvo poluvreme završeno je minimalnim vođstvom Luka od 1:0, a strelac je bio Goran Janjić u 43. minutu.
U nastavku se raspucao Matić koji je sa tri pogotka u mreži gostiju, krunisao svoju veoma dobru igru.
Zasluge pripadaju i ostalim igraćima Luka, koji su prikazali zavidnu borbenost, zalaganje i kvalitet igre.
Bila je ovo druga pobeda Luka, pošto je u drugom kolu savladao Jadar iz Stupnice sa 4:1. U prvom kolu bio je slobodan a u trećem poražen je od Jelava sa 1:2.
U narednom petom kolu u derbiju u Donjoj Borini sastaje se lider Mladost i Luk.
Utakmica se igra u nedelju od 15 časova.
Predhodno u četvrtak u istom terminu u Voćnjaku u polufinalu Opštiskog fudbalskog saveza Luk dočekuje Loznicu.
Prilika da navijači ponovo dođu na stadion i daju podršku svojim igračima.
Luk u novo prvenstvo Opštinske lige Loznica ušao je sa maksimalnim ambicijama za osvajanje prvog mesta i povratak u Međuopštinsku lig Jadar, odakle je ispao pre sedam godina.
Dolaskom Gorana Rankovića na čelo kluba od ovog proleća, ambicije su narasle, ali čini se po dosadašnjem razvoju situacije, da su realno moguće i ostvarive.
Luk - Sloga 4:0 (1:0)
Stadion Luka u Voćnjaku. Sudija: Miroslav Burmazović (Runjani), Pomoćne sudije: Bojan Bojanić, Marko Karapandžić (Loznica). Strelci: (Janjić 43, D. Matić 56, 76,  88).
Luk: Ranković, M. Marković, Stanimirović, D. Petrović, Janjić, D. Marković, Mijailović, Stanković, B. Simić, D. Matić, Gligorić.
Igrali još: A. Simić,  A. Petrović, Jezdić,  I. Simić, Milovanović, Đuričić.
Sloga: Dimitrijević, Milivojević, Mahmutović, S. Đurđević, Nenadović, Đurić, Jovanović, Crnogorčević, Avramović, Glišić, D. Đurđević.
Igrali još: Jagodić, Jovičić, Popović, Živanović, Zarić.

TE Gučevo 4 : 0 Sloga
Mladost (B) 2 : 1 Jelav
Granit 3 : 2 Jadar
Mladost (G) 2 : 4 Luk