29.09.2019 FK Vojvodina

SLS: Mladost – Vojvodina 1:2

U 10. kolu Super lige Srbije, fudbaleri Vojvodine danas su gostovali ekipi Mladosti u Lučanima i slavili su rezultatom 2:1. Na stadionu je bilo prisutno oko 200 gledalaca, među kojima su i tridesetak navijača Vojvodine.

2. minut: Eze je poveo kontranapad Vojvodine, u kojem je lopta u šesnaestercu došla do Đuričina, koji je šutirao sa sedam-osam metara iskosa, ali je Živković odbranio. 8. minut: Slobodan udarac za Vojvodinu sa oko 25 metara je izveo Drinčić, ali je Živković odbranio. 12. minut: GOL! Fantastičan gol za vođstvo Vojvodine. Slobodan udarac sa oko 30 metara je izveo Drinčić i poslao loptu u rašlje golmana Živkovića. 21. minut: Zbog prekršaja nad Devetkom na oko 50 metara iskosa od gola domaćina, žuti karton u ekipi Mladosti dobio je Obiora Odita. 23. minut: Posle kornera za Vojvodinu, udarac sa oko 20 metara je uputio Đurišić, ali je lopta prošla pored stative.

36. minut: Mladost je izjednačila na 1:1. Slobodan udarac za domaćina sa oko 25 metara je izveo Eliomar, lopta je pogodila živi zid, a potom je do nje došao Bojović i sa dva-tri metra iskosa poslao je pod prečku golmana Rockova. 38. minut: Mladost je ostala sa igračem manje na terenu. Zbog udaranja Đurišića s leđa i u trenutku kada nije bio u posedu lopte, sudija Milan Mitić pokazao je crveni karton fudbaleru domaćina Vladimiru Radivojeviću.

60. minut: Zbog prekršaja nad Lekovićem na polovini domaćina, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Eze Vinsent. 61. minut: Izvršena je prva izmena u timu Vojvodine: izašao je Eze Vinsent, a ušao Nemanja Nikolić. 62. minut: Zbog udaranja Drinčića laktom prilikom skoka, žuti karton u ekipi Mladosti dobio je Predrag Pavlović. 64. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Vojvodine: izašao je Ognjen Đuričin, a ušao Miodrag Gemović. 69. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Vojvodine: izašao je Marko Đurišić, a ušao Dejan Zukić.

71. minut: Posle kornera za Vojvodinu, Petković je šutirao sa ivice šesnaesterca, ali je Živković odbranio. 73. minut: Zbog prekršaja nad Eliomarom na oko 25 metara iskosa od gola Mladosti, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Đorđe Đurić. Odmah potom, izvršena je prva izmena i u timu Mladosti: izašao je Eliomar Silva, a ušao Lazar Jovanović.

74. minut: Bojić je šutirao sa dvadesetak metara iskosa, lopta je pogodila nekog od igrača domaćina i išla pod prečku gola domaćih, ali ju je Živković izbio u korner. 77. minut: Petković je šutirao sa oko 20 metara iskosa, ali je lopta otišla daleko van okvira gola. 78. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Mladosti: izašao je Milan Bojović, a ušao Miloš Ristić. 80. minut: Zbog prigovora na to što je dosuđen aut za Mladost, žuti karton na klupi Vojvodine dobio je golman Nikola Simić.

85. minut: GOL! Vojvodina vodi 1:2! Sjajan kontranapad Vojvodine. Drinčić je poslao sjajan pas na levu stranu do Bojića, koji je centrirao, a Matić uputio udarac glavom sa oko sedam metara, nakon čega se lopta od prečke odbila u mrežu.

88. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Mladosti: izašao je Obiora Odita, a ušao Tanko Ibrahim. 95. minut: Leković je šutirao sa oko 23-24 metra, ali je lopta otišla preko gola.

Mladost: Živković – Eliomar, Sinđić, Odita, Bojović – Radivojević, Andrić, Leković, Milošević – Pavlović, Šatara.

Vojvodina: Rockov – Đurić, Veselinović, Petković, Devetak – Drinčić, Đurišić – Đuričin, Bojić, Vinsent – Matić.

Javor Matis 0 : 0 Radnik
TSC 2 : 0 Rad
Proleter 2 : 0 Napredak
Crvena zvezda 3 : 1 Mačva
Radnički (N) 1 : 4 Partizan
Voždovac 4 : 1 Inđija