Uspešno u Dobanovcima

Fudbaleri Radničkog plasirali su se u osminu finala Kupa Srbije, pošto su u Dobanovcima pobedili ekipu Budućnosti sa 4:1. Dva pogotka za Nišlije postigao je Čumić u 15. i 16. minutu, a po jedan gol dali su Stevanović u 33. i Filip Knežević u 87. minutu.

Šef stručnog štaba Radničkog Milorad Kosanović bio je zadovoljan nakon meča.

Odigrali smo dobar meč i zasluženo smo pobedili. Dominirali smo tokom svih 90 minuta i da smo iskoristili sve šanse mogli smo i ubeljivije da trijumfujemo. Plašio sam se ovog meča. Kup je specifično takmičenje, ovde je teren kraći, neravan je, ali su moji igrači ispoštovali sve dogovore, postigli golove na vreme, tako da nismo imali problema. Uspeli smo i da odmorimo neke igrače, pojedinci su iskoristili šansu koju su danas dobili, a Lazar Đorđević je pokzaoa da je uspešno izašao iz neugodne povrede, tako da me raduje ono što sam video na ovom meču. Nemamo mnogo vremena da razmišljamo susretu u Dobanovcima, već smo ga arhivirali i okrećemo se subotnjoj utakmici protiv Partizana - rekao je Kosanović.