Poraz Čukaričkog na startu Omladinske lige Srbije

Poraz Čukaričkog na startu Omladinske lige Srbije-BojicaNikčević-

U derbi meču prvog kola Omladinske lige Srbije Brodarac je slavio na terenu SC Rakovica protiv Čukaričkog sa 4:1. U prvom poluvremenu mreže su ostale netaknute, ali je mnogo više uzbuđenja bilo u nastavku, i to od 60. minuta.

Gosti su poveli golom rezerviste Simeona Petrova, koji je pogodio po isteku prvog sata igre, a prednost je isti igrač duplirao tri minuta kasnije. U 67. minutu Brodarcu je sviran jedanaesterac, a siguran sa bele tačke bio je Jovan Ilić. Bojica Nikčević je pogotkom u 71. minutu vratio kakvu-takvu nadu Brđanima, ali sve je bilo gotovo posle četvrtog gola Brodarca, a drugog Ilića, osam minuta pre kraja meča.

Čukarički – Broradac 1:4 (0:0)

Strelci: 0:1 – Petrov u 60, 0:2 – Petrov u 63, 0:3 – J. Ilić u 67. iz jedanaesterca, 1:3 – Nikčević u 71, 1:4 – J. Ilić u 82. minutu. Stadion: SC Rakovica. Gledalaca: 200. Sudija: Zoran Široki. Pomoćnici: Goran Stanojević i Goran Božović. Žuti karton: Daničić (Čukarički).

ČUKARIČKI: Mićović, Ignjatović, Dukić (od 46. Kadijević), Daničić, Drezgić, Radojičić, Mihailović (od 69. Bosančić), Ergelaš (od 67. Arsović), Kežman (od 46. Đukić), Nikčević, Rogan (od 67. Lukić).

BRODARAC: Nović, Jovanović, Bačkulja (od 90. Mišić), Gočobija, L. Ilić, J. Ilić, Miladinović (od 86. Aleksić), Vukosavljević (od 57. Petrov), Karaklajić (od 75. Nešić), Jakšić (od 69. Nenadović), Marjanović.

Crvena zvezda 1 : 1 Partizan
Spartak ŽK 1 : 1 OFK Beograd
TSC 3 : 3 Trajal
Vojvodina 1 : 1 Internacional
Čukarički 1 : 4 Brodarac
Napredak 1 : 0 Voždovac