13.11.2011 S. Blagojević

Pomoravsko-Timopčka zona: Juhor - Ozren 2:0

U vrlo dobroj fudbalskoj predstavi Obrežani su zasluženo stigli do pobede i to u poslednjih pet minuta utakmice. Prvo poluvreme proteklo je u ravnopravnoj igri mada su domaći propustili dve velike šanse u 27. minutu kada gostujući igrač Bajić umalo nije savladao svog golmana Miloševića i mlađani Antonijević u 39. minutu. U nastavku velika ofanziva domaćih samo Slaviša Blagojević uputio 17 upotrebljivih centaršuteva ali su špicevi  domaćih  bili na spavanju, a onda šansa utakmice ali za goste Mijajlović krade loptu  po desnoj strani danas nesigurnog Jevremovića šalje je ka praznoj mreži  na nju natrčava Urošević i sa manje od pola metra promašuje praznu mrežu. I kako to biva u 85. minutu  stiže kazna Blagojević sa leve strane centrira ka golu Miloševića odbrambeni igrač gostiju Bajić menja smer i ona odlazi iza leđa golmana Miloševića za 1:0. Tačku na ovu zanimljivu  utakmicu stavio je kapiten Slađan Mladenpvić koji je u 90 minutu izveo skraćeni korner šutirao u prvi ugao i prevario golmana gostiju. za konačnih 2:0. Inače Juhor je utakmicu protiv Ozrena igrao znatno oslabljen, najpre se u 2. minutu u sudaru sa saigračem Mikićem povredio  Ivan Simić, pa je utakmicu do kraja odgledao u društvu Antić Saše i Milana Svrzića koji trakođe nisu nastupali.

Strelci: 1:0 Blagojević u 85, 2:0 Mladenović u 90 minutu. Stadion Juhora u Obrežu, Gledalaca 200. Sudija Ilić Aleksandar (Paraćin). Opomenuti igrači: Ćosić, Pejković i Blagojević (Juhor) i Kuzmanović, Zakovski,Mijajlović i Manojlović (Ozren). Igrač utakmice: Slaviša Blagojević (Juhor).

JUHOR: Jevremović, Mikić, Ćosić, Simonović, Simić (Pejković), Blagojević, Mladenović, Lukić, Jeremić, Antonijević, Milojević.
OZREN: Milošević, Bajić, Živković, Pejčić, Ѕakovski (Cakić), Spalević, Mijajlović (Miletić), Petrović, Manojlović, Kuzmanović, Urošević.

Majdanpek 3 : 1 Rembas
Župa 3 : 2 Đerdap
Jedinstvo (P) 2 : 1 SFS Borac
Dunav 1 : 0 Slatina
Napredak 3 : 0 Pepeljevac
Juhor 2 : 0 Ozren