SLS: Proleter - Inđija 1:0

Utakmica je praktično bila tek na svom početku a domaćin je mogao do vođstva. Igrao se drugi minut utakmice kada je Smiljanić uputio upotrebljiv centaršut ka Mirosavljevu, a ovaj glavom gađa okvir gola golmana gosta Prekovića. U nastavku znatno ravnopravnija igra rivala, a gost brzo zarađuje dve javne opomene. Tek posle pola sata igre i prilika za Inđiju. Brana Ilić u 32. minutu izbija sam ispred golmana Petrića, šutira, a Petrić u stilu rukometnog golmana čuva svoju mrežu. Pre toga Banjac je sjajno asistirao svom kapitenu.

U drugom poluvremenu slična priča. Igralo se do 54. minuta ravnopravno, a tada nov kazneni udarac protiv Inđije. Mihajlov tada ruši rivalskog igrača i sudija utakmice pokazuje na belu tačku. Sigruan sa 11 metara je bio Radinović za gol, a ispostavilo se kasnije i pobedu Proletera.

Do kraja bez većih prilika za nov gol. Inđija je zapretila preko Čermelja, kojem je Milan Janjić poslao povratnu loptu na nekih 18.metarao od gola domaćina. Usledio je šut preko gola Petrića.

Ovom pobedom Proleter je nastavio tradiciju dobrih rezultata protiv ekipe Inđije. U ovoj sezoni dva puta po 1:0.

Novi Sad. Stadion Karađorđe, gledalaca oko 400. Sudija: Momčilo Marković, pomoćnici: Oliver Petrović i Marko Đuričić. Četvrti sudija: Novak Simović. Strelac: Radinović (penal) 54′ – Proleter. Žuti kartoni: Mitrović 83′ – Proleter, Purtić 15′ i Čermelj 29′ – Inđija.

Proleter: Petrić, Mitrović, Karaklajić (Novaković 80′), Mirosavljev (Rušević 90′), Maranović, Leandro, Radinović (Pejić 70′), Jovanović, Andrejević, Babić, Smiljanić. Trener: Branko Žigić.

Inđija: Preković, Cucin, Mihajlov, Marković, Milijan Ilić (Milan Janjić 46′), Banjac, Purtić (Bosančić 73′), Brana Ilić, Čermelj, Mirosavljev (Tomić 66′), Vidić.
Trener: Aleksandar Janjić.

Javor Matis 1 : 2 Mladost
Voždovac 2 : 3 Spartak ŽK
Radnički (N) 2 : 0 Čukarički
Crvena zvezda 2 : 0 Vojvodina
Proleter 1 : 0 Inđija