Kraljevo Hajduk-Morava(M) 6-0 (2-0)
Niko nije mogao ni da nasluti posle prvog poluvremena koje je završeno vodstvom domaćih od 2-0 da će u nastavku Morava da doživi najveći poraz u proteklih 5 sezona od 6-0. Tim pre što je u prvom poluvremenu stvorila nekoliko izglednih šansi od kojih su dve bile 100 procentne kada su se Puzić a zatim i Miličić našli oči u oči sa Štavljaninom i oba puta šutirali pored gola.Golove za domaće u tom periodu postigli su Rsovac a zazim i Tanasković.

U drugom delu na scenu stupa Arsović i sa 4 gola rešava pitanje pobednika ako je pitanja i bilo.Morava i tada stvara 3 idealne prilike ali Jović i Puzić dva puta nisu uspeli da savladaju Štavljanina koji je majstorski reagovao kod sve tri situacije.

Sastavi ekipa:
KRALJEVO HAJDUK: Štavljanin, Radovančević, Ranković(Žarčanin), Đurić, Tanasković, Stojanović, Marković, Pavlović(Kundović), Rsovac(Pantelić), D.Marković, Arsović.
MORAVA: Antonijević, Jakovljević, M.Mršović, Vukomanović(Jović), Zečević, Pavlović, Miličić, Milenić(Četrović), G.Torlaković, Jovanović, Puzić.