Mokra Gora-FAP 3:2
Tek što je lopta krenula sa centra, oslabljeni tim FAP-a, bez četvorice standardih prvotimaca gubio je sa 1-0. Lepović je probio po desnoj strani, loptu dodao potom do Bojkovića koji pogađa za 1-0. Rano primljen gol poremetio je „kamiondžije“, pa su počeli da igraju angažovanije tek od 14. minuta kada su primili i drugi gol. Ovaj put uspešan je bio centarfor domaćih Bešović. Zatim Luković dobro šutira u 26. minutu, ali golman domaćih nterveniše. Do kraja prvog dela igralo se uglavnom na polovini domaćih koji su se uspešno odbranili. Tek što je počelo drugo poluvreme, Lepović je imao šansu za domaće, ali Šiljak je bio na visini zadatka. Potom FAP pokušava iz jedne polukontre da ugrozi gol domaćih, a u 53. minutu Mokrogorci stižu do prednosti od 3-0. Slatina je pokušao da vrati loptu Šiljku, ali je pogrešio i dodao tačno u noge Bojkoviću, koji postiže svoj drugi gol na utakmici. Ponovo su pokušali gosti da ugroze gol domaćih, ali nisu bli precizni u završnici. Prvo je Luković pogodio stativu u 72 minutu, potom je Luković dobro šutirao 3 minuta kasnije, ali golman domaćih bio je na visini zadatka. Zatim domaći pogađaju prečku, a u poslednih 10 minuta za malo je viđen preokret na stadionu u Zubinom Potoku. Najpre je Luković u 82. minutu, posle dobro izvedenog kornera Alihodžića zatresao mrežu domaćih. Potom je Boriša Šalipur sa metra promašio prazan gol, a u 89 minutu smanjio prednost domaćih na 3-2.

Mačva 2 : 0 Šumadija 1903
Budućnost (V) 1 : 0 Vujić voda
Mladi radnik 1 : 0 Inon
Jedinstvo 2 : 1 Radnički (K)
Sloga (PM) 3 : 2 Metalac (K)
Sloga (K) 2 : 1 Sloboda (U)
Sloga (BB) 0 : 1 Sloboda (Č)
Železničar 2 : 2 Morava (VP)