Mladost Omoljica - Amaterska Seniorska Reprezentacija Beograda 0:2

Amaterska Seniorska Reprezentacija Beograda je odigrala još jedan kontrolni meč pred odlazak na završni turnir u Portugal, savladana je vrlo dobra ekipa domaće Mladosti iz Omoljice rezultatom 2:0. U prvom poluvremenu Mladost je bila ravnopravan protivnik, bilo je po nekoliko izglednih prilika i po jedna "prečka" na obe strane, ali je u završnici prvog poluvremena Reprezentacija ipak uspela da dođe do gola.

U drugom poluvremenu sasvim drugačija slika na terenu i potpuna dominacija Amaterske Reprezentacije. Već u trećem minutu nastavka drugi gol za Reprezentaciju, kasnije će se ispostaviti i konačan rezultat ali moglo je biti i više golova u mreži Mladosti. Utisak je da je Reprezentacija dobro pripremljena a što se tiče Mladosti, i sledeće takmičarske sezone će sigurno učestvovati u borbi  za vrh tabele Južnobanatske A lige.

Omoljica-Sportski Centar "Mladost". Gledalaca:oko 500. Glavni sudija: Milanović Petar, I pom. Milanović Dragan, II pom. Drača Nikola. Strelci: Gostiljac u 40.min. i Petković u 48.min.

Omoljica: Popović, Petrov, Sladaković, Deheljan, Krstić, Brajović (Poznan), Stojanovski (Krunić), Radosavljević, Kovačević (Jezdimirović), Guran, Kalapiš.
Trener: Milorad Gile Rajković

Amaterska Seniorska Reprezentacija,
I poluvreme: Miljković, Nikolić, Živković, Muratovski, Panić, Kaluđerović, Stefanović, Stanojević, Jovanović, Blagojević, Gostiljac.
II poluvreme: Crnobrnja, Spasić, Dabetić, Mijailović, Panić, Jaćimović, Radivojević, Vukomanović, Petković, Čokić, Jovančić.
Trener: Jovica Milekić
Selektor: Vladeta Tomić