Pioniri Kikera vicešampioni Srbije!
Mladi fudbaleri kraljevačkog Kikera, dečaci rođeni 2003. i 2004. godine napravili su veliki uspeh i osvojili drugo mesto na finalnom turniru za prvaka Srbije koji je odigran u Beogradu na terenima na Adi. Ovo je jedna od najtalentovanijih generacija koju je Kraljevo imalo, utisak je svih prisutnih na Adi.

Voljom žreba polufinale su pioniri Kikera igralali sa novosadskom Vojvodinom prvog dana turnira. Novosađani su krenuli dobro, poveli golovima Raca i Trifunovića, ali su Kikersi odgovorili munjevito u nastavku i sa dva brza gola Nikole Marinkovića stigli do izjednačenja i penal serije. U šestoj seriji penala centarfor Vojvodine Trifunović je prebacio gol, a centarfor Kikera Uroš Petrović je pogodio za neopisivu radost celog Kraljeva. U drugom polufinalu Crvena Zvezda je savladala niški Radnički sa 5:2 i zakazala finale sa Kikerom.

Današnje finale je pratio veliki broj gledalaca i bili su oduševljeni onim što su pokazale obe ekipe. Prvo poluvreme pripalo je Zvezdi, koja je brzo stigla do vođstva evro golom Bačanina. Sve do poluvremena beograđani su pretili, ali je golman Kikera Milutin Marić briljirao. U drugom poluvremenu druga slika. Kiker je krenuo veoma jako i brzo došao do izjednačenja. Odlični Branković proigrao je Petrovića, ovaj se ustremio ka golu, a Miletić ga ruši sa leđa kao zadnji igrač za crveni karton i slobodan udarac. Kapiten Branković je sjajno izveo slobodnjak i doneo izjednačenje uz malu pomoć golmana Ćopića. Od tada na terenu Kiker dominira ali ne koristi nekoliko dobrih prilika za potpuni preokret.

Usledilo je izvođenje penala gde je golman Ćopić odbranio udarac Vesića, a Bačanin sigurnim udarcem u zadnjoj seriji doneo titulu Crvenoj zvezdi.

Veliki je ovo uspeh mladog kraljevačkog kluba koji svojim radom i rezultatima sve više privlači veliku pažnju cele fudbalske Srbije. Ovo su imena dečaka na koje je ponosno Kraljevo, a koje su sjajno vodili treneri Rašo Babić i Goran Dragićević, zapamtite ih:
Kapiten  Uroš Branković, golmani  Milutin Marić i Novica Cerović, Nikola Milosavljević, Žiko Ramović, Luka Marinković, Matija Lukić, Miljan Vesić, Radoš Butačević, Uroš Petrović, Nikola Miličić, Nikola Marinković, Aleksa Ugrenović, Uroš Jašović, Nikola Mihajlović, Vuk Radovanović, Nikola Jolović, Nikola Zečević, Viktor Dimić.