XS
SM
MD
LG
11.03.2011 Ž. Radivojević 3983

Delegiranje sudija na fudbalskim terenima FS Vojvodine

SREMSKA LIGA (16. kolo) - SUBOTA, 12. mart (14.30). SLOVEN – HAJDUK (V), (Mario Livaja, Zoran Bazić i Ljubica Čabrilo – Pavle Stojaković); HAJDUK (Š) – PODRINJE, (Miloš Banjac, Vladimir Stojanov i Miroslav Indjić – Živan Belanović); PARTIZAN – LSK, (Goran Jovančević, Stefan Duraković i Aleksandar Vladić – Petar Kozarev).
NEDELJA, 13. mart (14.30).  BORAC SLOGA MILŠPED – JEDINSTVO, (Nikola Džombić, Vladimir Čančar i Darko Ilić – Boris Uremović); JADRAN – HAJDUK (B), (Saša Dujić, Nenad Popović i Boško Marić – Brane Knežević); GRANIČAR – FRUŠKOGORAC, Cviko Radivojević, Bojana Bajić i Teo Softić – Goran Jokić); LJUKOVO – ZEKA BULJUBAŠA, (Nemanja Batalo, Bojan Graovac i Nikola Cvetičanin – Igor Matoš); ŽELEZNIČAR – MLADOST, (Vedran Vasilić, Goran Manojlović i Dragana Novaković – Jovica Borojević).

VOJVODJANSKA LIGA – ZAPAD (16. kolo)

Subota, 12. mart (14.30). POLET – JUGOVIĆ, (Bane Papišta, Stevan Grbatinić i Alen Softić – Slavko Zobenica); OMLADINAC – BUDUĆNOST, (Goran Pilja, Jovica Jerilović i Milan Milankov – Siniša Djokić); CRVENA ZVEZDA – PRVI MAJ, (Slobodan Danilović, Miroslav i Dragan Peranović – Miodrag Radaković); OBILIĆ – SLOGA RADNIČKI, (Nikola Malidžan, Nenad Mandić i Miloš Murselin – Mihajlo Uvaček); BAČKA PALANKA – BORAC, (Borislav Galić, Igor Milanović i Branislav Grozdanić – Milan Mijailović). Nedelja, 13. mart (14.30). DUNAV – METALAC ASKO VIDAK, (Batrić Aleksić, Miloš Jocović i Jovan Ćulum – Stevo Žutić); RADNIČKI (I) – RADNIČKI (SM), (Milan Otašević, Miroslav Marković i Mirko Indjić – Dušan Momić); INDEKS – MLADOST, (Vladimir Blažon, Igor Horvat i Branislav Ljubinković – Rade Bjelan).


Bačka (BP) 0 : 0 Budućnost
Radnički (SM) 3 : 2 Omladinac
1. Maj 5 : 0 Radnički (I)
Sloga Radnički 1 : 0 Crvena Zvezda
Jugović 4 : 3 Obilić
Metalac AV 0 : 3 Polet
Mladost 1 : 3 Dunav
Borac 0 : 1 Index
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Dunav 30 21 3 6 66
2 Borac 30 20 4 6 64
3 Index 30 19 6 5 63
4 Bačka (BP) 30 15 6 9 51
5 Crvena Zvezda 30 15 4 11 49
6 Radnički (SM) 30 15 0 15 45
7 Sloga Radnički (-1) 30 13 4 13 42
8 Omladinac 30 11 8 11 41
9 Polet 30 12 5 13 41
10 Obilić (-1) 30 11 8 11 40
11 1. Maj 30 12 4 14 40
12 Mladost 30 8 14 8 38
13 Jugović 30 11 3 16 36
14 Budućnost 30 8 11 11 35
15 Metalac AV (-3) 30 4 6 20 15
16 Radnički (I) (-3) 30 0 4 26 1