22.10.2017 KMF Bezbednost

Premijera uspela!

Upravo sa ove dve reči se može opisati utakmica 1.kola Regionalne Futsal lige Zapad odigrane u Valjevu između Bezbednosti 192 i ekipe 92 iz Užica. Utakmica prepuna golova, lepih poteza, akcija i svega onoga što ljubitelji futsala vole.

Ekipa domaćina konačno u kompletnom sastavu, krenula je ofanzivno od samog početka i već u 5. minutu na semaforu je rezultat bio 2:0, golovima Vladimira Vukosavljevića i Marković Milana. Ređale su se sanse sa obe strane, a gosti su nakon pogođene prečke i stative, uspeli da pogode mrežu u 17.minutu za 2:1. U sledećem minutu, usledio je brz odgovor domaćih koji su, nakon udarca Stefana Vasiljevića i nespretnosti golmana gostiju, poveli sa 3:1. Da će utakmica biti neizvesna i borbena do samog kraja, pokazali su gosti, koji su pred kraj prvog poluvremena došli na 3:2.

Prvih nekoliko minuta drugog poluvremena donelo je nešto mirniju igru, sve do 32. minuta kada je domaćin za samo tri minuta došao do nove predosti, golovima, na ovoj utakmici izuzetno borbenog kapitena Gorana Petrovića, kao i Stefan Vasiljevića i Vladimira Vukosavljevića. Iako su gosti doputovali sa malim brojem igrača, pokazali su da ne žele da ''svoju kožu prodaju jeftino'', tako što su uzvratili sa dva brza pogotka za 6:4. Ipak, za nešto mirniju završnicu pobrinuli se Petar Milutinović i Radovan Obradović koji su povećali prednost na 8:4. Do kraja, gost je uspeo da iskoristi mali pad koncentracije i umor domaćina, te da stigne do pogotka za 8:5, što je bio i konačan rezultat utakmice.

Karađorđe 2011 6 : 7 Oplenac
RB 2 4 : 1 PP 192
Bezbednost 192 8 : 5 92
Aranđelovac 2 : 2 Šljivići