Kadetska liga Srbije: Remi dovoljan za opstanak

Kraljevački Kiker je debitantsku sezonu u eliti završio na pravi način, izboren je opstanak, ostvaren postavljeni cilj, ali prava šteta što puleni Gorana Dragićevića nisu osvojili tri boda na oproštaju od vernih navijača. Jagodina je u prvom poluvrmeenu imala zrelije prilike, pokušaj Strainovića vratar domaćih Marunić je tek iz trećeg puta ukrotio,a pred kraj ovog dela igre Marinković je uzdrmao prečku gola domaćih. Kada se činilo da više neće biti uzbuđenja, Milićević je sa ivice šesnaesterca snažno šutirao i pogodio sami donji levi ugao gola gostiju za vođstvo Kikera. Ulazak Mandića u nastavku doprineo je boljoj igri Kraljevčana, posle njegove akcije, Sekulić je izbegao ofsajd zamku i matirao Jevremovića za kapitalnih 2:0. Ipak, da je pomenuto vođstvo najgori rezultat u fudbalu videlo se u nastavku meča. Serija izmena u Kikeru donela je pad u igri domaćih, Jagodinci su to znali da iskoriste, pa su štoperi doneli izjednačenje. Prvo je u 72. minutu Đorđević odlično reagovao, da bi šest minuta pre kraja Maričić postavio konačan rezultat. Prelepa slika na kraju utakmice, navijači sa bakljama na terenu su znali da proslave sa kadetima Kikera veliki uspeh ostvaren u debitantskoj sezoni u eliti.

KIKER – JAGODINA 2:2 (1:0)

Stadion: kod Ložionice Gledalaca: 300 Sudija: Dragan Čolović (Raška) 8 Strelci: Milićević u 43. i Sekulić u 49. minutu za Kiker,a Đorđević u 72. i Maričić u 84. minutu za Jagodinu. Igrač utakmice: Aleksa Petrović (Kiker).

KIKER: Marunić 7 (Milosavljević 6), Jakovljević 6,5 (Blažić 6), Gočobija 6,5, Petrović 7 (Todorić 6), Trnavac 6,5 (Markiš 6), Grabovac 6,5, Vučinić 6,5 (Mandić 7), Milićević 7, Sekulić 6,5 (Milanović -), Denić 6,5 (Tošković 6), Petrović 6,5.

JAGODINA: Jevremović 6, Radojković 6 (Nacković -), Borić 6 (Ivanović -), Maričić 7, Ristić 6,5, Đorđević 7 (Avramović -), Tacković 6, 5, Velev 6 (Angeleski 6), Marinković 6 (Mitić 6), Obradović 6,5, Strainović 7 (Vasić 6).

Spartak ŽK 3 : 0 OFK Beograd
Real Niš 2 : 3 Partizan
Crvena zvezda 3 : 0 Čukarički
Kiker 2 : 2 Jagodina
Rad 6 : 0 Moravac Orion
Studentski Grad 1 : 1 Novi Pazar