LPB grupa A: Petlići Dominusa preokretom do pobede

Utakmica 17. kola Lige petlića Beograda grupa A  odigrana je između Dominusa iz Surčina i Sinđelića iz Ugrinovaca. Od samog starta utakmice Dominus je pokazao zašto je lider na tabeli. U 14. minutu Kostić (Dominus) postiže prvi gol na utakmici.Domaćin je poveo sa 1:0. U nastavku utakmice ređale su se šanse sa obe strane ali su mreže ostale mirne sve do 30. minuta. Najpre Kovačević Miloš (Sinđelić), posle odlične asistencije Kovačević Filipa izjednačuje rezultat. U 31. munutu Sekulić (Dominus) dovodi ponovo svoju ekipu u vojstvo. Rezultat je 2:1 za Dominus. Zatim u 32. minute Kovačević Filip (Sinđelić) postiže drugi izjednačujući gol za svoju ekipu,da bi i u 35. minute novim pogotkom doveo svoju ekipu u prednost. Prvo poluvreme Dominus-Sinđelić 2:3.

Drugo poluvreme je ipak počelo u znaku Dominusa. Petrušič (Dominus) postiže gol za svoju ekipu u 41. minute na asistenciju Jovanovića (Dominus), a Birovljev (Dominus) dovodi u prednost svoju ekipu u 48. minutu. Da bi Kostić (Dominus) povećao prednost svoje ekipe u 60. minutu. Dominus je imao prednost od dva gola sve do same završnice kada je Kovačević Filip (Sinđelić) u 70. minutu  postigao svoj treći,a četvrti gol za svoju ekipu. Utakmica je završena u korist Dominusa sa 5:4.

DOMINUS – SINĐELIĆ 5:4 (2:3)

Igralište u Bečmenu, Gledalaca: 20 , Strelci: Kostić 2, Sekulić, Petrušić, Birovljev (Dominus), Kovačević Miloš, Kovačević Filip 3 (Sinđelić), Igrač utakmice: Kostić Stefan.

DOMINUS: Despotović, Kostić, Oklješa, Šmit, Jovanović, Birovljev, Tejić, Sekulić, Petrušić. Igrali još: Nikolić, Matanović, Kovačević, Ivanović.

SINĐELIĆ: Matić, Čavić, Kosanović, Stojković, Kovačević Lazar, Vukić, Pejčić, Kovačević Filip, Kovačević Miloš. Igrali još: Kukić, Kuraulić, Matić.

Dominus 5 : 4 Sinjdjelic
Lola 1 : 1 Srem
Studentski Grad 5 : 0 Jedinstvo
Olimpik 1 : 5 Ada
Buducnost 1 : 1 Bezanija