LMO grupa B: Crvena zvezda prejaka za Šumadinac

Utakmica 14. kola Lige mlađih omladinaca Beograda grupa B odigrana je između Šumadinca iz Bečmena  i Crvene zvezde iz Malog Mokrog Luga. Crvena zvezda je povela na samom početku meča, kada je u 1. minute posle greške centralnih bekova Šumadinca šansu iskoristio Milovanović (Crvena zvezda). Zvezda je povela sa 1:0. Ubrzo zatim u 8. minut Milovanović (Crvena zvezda),posle slične greške odbrane Šumadinca kao kod prvog gola ,postiže drugi gol za Crvenu zvezdu.

Treći gol za Zvezdu, posle odlične asistencije Radojevića (Crvena zvezda) u 18. minutu, Milovanović (Crvena zvezda) postiže svoj het-trik na utakmici. Tako se i završilo prvo poluvreme.

Drugo poluvreme domaćin je krenuo mnogo bolje. Posle par propuštenih šansi u 63. minutu dosuđen je jedanaesterac za Šumadinac. Siguran sa bele tačke bio je Goronja (Šumadinac). Rezultat je bio 3:1 u korist gosta.

Četvrti gol Milovanovića

Igrao se 75. minut kada je dosuđen slobodni udarac za Zvezdu.Milovanović (Crvena zvezda) je pogodio deo gola na kome se nalazio golman Stanimirović (Šumadinac) I posle slabe intervencije golmana,lopta je završila u mreži.Gosti su poveli sa 4:1.

Do kraja utakmice domaćin nije uspeo da iskoristi dve stopostotne šanse,tako da je rezulatat do kraja ostao 1:4 za Crvenu zvezdu.

ŠUMADINAC – CRVENA ZVEZDA MML 1:4 (0:3)

Igralište u Bečmenu, Gledalaca: 20 ,Glavni sudija: Rosić Nemanja (Beograd), pomoćne sudije: Tasić Marko,Zerajić Dušan (Beograd),Strelci: Goronja Gojko (Šumadinac),Milovanović Milovan 3 (Crvena zvezda), Žuti kartoni: Goronja Gojko (Šumadinac), StanišićStefan,Radaković Nikola (Crvena zvezda),Igrač utakmice: Milovanović Milovan (Crvena zvezda)

ŠUMADINAC: Stanimirović, Stančić, Novaković, Miličević, Mišurić, Aleksić, Jakšić (Spasić od 20. minuta), Goronja, Petković, Mihaljica, Milivojević (Mrđa od 70. minuta).

CRVENA ZVEZDA MML: Miladinović, Sapundzić, Vukmirović, Babić, Rajković (Plazačić od 75. minuta), Radojević, Milovanović, Stanišić, Savić, Radaković, Filipović.

Palilulac MK 1 : 4 Zuce MK
Brodarac 1947 MK 2 : 1 IMT MK
Šumadinac MK 1 : 4 Crvena zvezda MML MK
Zemun B MK 7 : 3 Stepojevac Vaga MK