Dubljani se revanširali Rujišniku za prošlogodišnji poraz

Iako su kapi kiše na početku susreta nagoveštavali veće padavine, to se nije dogodilo i susret u Dublju između domaćeg Kamenorezca 76 i gostujuće ekipe Rujišnika,odigran je bez padavina.Teren je bio blatnjav i džombast ali su se igrači ipak nekako snalazili i prikazali fer i korektnu igru, domaći su bili za nijansu bolji i uspeli da se pobedom od 3:0 revanširaju Rujišniku za prošlogodišnji poraz istim rezultatom. Susret je pratilo 50 gledalaca, a vodio ga je glavni sudija Marko Spasojević uz asistenciju svojih kolega sa leve i desne strane terena Danijela Todorovića i Mirka Karića. Dužnost delegata profesionalno je odradio Dragan Vasiljević.

Utakmica u Dublju

U većem delu susreta igra je bila izjednačena sa šansama obeju ekipa,domaći su posle jedne lepe akcije pogodkom Vladimira Jankovića u 8. minutu došli u vođstvo sa 1:0 sa kojim je završeno prvo poluvreme. U nastavku ista slika požrtvovana borba igrača na terenu, tek u finišu utakmice dubljani povećavaju svoje vođstvo u 79. minutu pogodkom Nikole Petrašinovića da bi u 81. minutu postigli konačan rezultat 3:0 a strelac je bio Igor Srejić. Ovo je ujedno bio i poslednji nastup dubljana na svom terenu jer u narednom kolu gostuju kod ekipe Borjak 2013 u Okruglici, pa sledi pauza a onda isto tako prvenstvo završavaju gostovanjima.I ovu utakmicu Kamenorezac 76 igrao je bez trojice standardnih igrača među kojima je i najbolji strelac Darko Blagojević, koji zbog povrede ruke nije nastupao u tri susreta. Uz Upravu kluba, trenere bivše igrače dubljana Ljubišu Vidakovića i Veroljuba Srejića, treba svakako istaći dosadašnji učinak sekretara FK Kamenorezac 76 Dejana Petrašinovića,koji je dao veliki doprinos da ekipa postigne solidan uspeh u ovom nižerazrednom takmičenju OFL Trstenik.

Omladinac 2 : 2 Velika Drenova
Stara Čaršija 4 : 0 Morava
Kamenorezac 76 3 : 0 Rujišnik
Mladost 4 : 1 Borjak 2013