Osam golova u Zagorici

Fudbaleri Sloge ostvarili su petu pobedu u šampionatu. U 11.kolu Međuopštinske lige Aranđelovac Topola savladali su goste iz Trešnjevice rezultatom 5:3. Prvo poluvreme proteklo je u apsolutnoj dominaciji domaće ekipe. Gosti gotovo da nisu uspevali ozbiljnije da zagreju dlanove golmana Sloge Dimitrijevića. U 11.minutu Stevanović je doveo domaće u vođstvo. U 19.minutu Mirković je udvostručio prednost. Igrao se 29.minut kada je Vesić uposlio Pavkovića koji je postigao treći gol za Slogu. Kada je ivanović u 38.minutu postigao četvrti gol za domaće,bilo je jasno da bodovi ostaju u Zagorici.

U drugom poluvremenu rasterećeni gosti zaigrali su nešto ofanzivnije. U 53.minutu Vasiljević je postigao prvi gol za goste. U 64. i 78. minutu precizni su bili Todorović i Mijailović. Da gosti ipak budu ispraćeni sa pet goliva u mreži pobrinuo se Mirković svojim drugim golom u 81.minutu.

Sloga ( Zagorica ) - Trešnjevica ( Trešnjevica ) 5:3