Bronzane medalje za pionire vrnjačkog Goča

I ovog kao i prethodnog vikenda mladi džudisti „Goč“-a iz Vrnjačke Banje učestvovali su na šestom po redu Međunarodnom džudo turniru u Nišu.Takmičilo se ukupno 230 pionira iz 28 klubova iz Srbije, Grčke, Bugarske i Makedonije. Vrnjčani su osvojili dve bronzane medalje i dva peta mesta. Lazar Dimitrijević je u kategoriji do 46 kg i Nenad Savković u kategoriji 55 kg osvojili su bronzane medalje,dok su njihovi klupskl drugovi Draško Vidaković u kategoriji 34 kg i Strahinja Savković u kategoriji do 55 kg osvojili peta mesta,saznajemo od predsednika i trenera Džudo kluba „Goč“ iz Vrnjačke Banje Zorana Stamenića.

pioniri džudo kluba Goč iz Vrnjačke Banje sa predsednikom i trenerom Zoranom Stamenićem