Het-trik Pavićevića

U 12. kolu Zone Zapad fudbaleri Kosanice iz Kuršumlije postigli su u duelu sa ekipom Bošnjane četiri gola a rezultat je bio 3:1 (0:0). Tri gola za Kosanicu postigao je Pavićević a za goste kapiten Kosanice Pećaranin. Na stadionu u Kuršumliji utakmicu je po lepom vremenu pratilo nekoliko desetina gledalaca.U prvom poluvremenu Kosanica je bila nadmoćnija ali dobru igru nije krunisala golom, dok gosti nisu ni jednom zapretili golmanu domaćih. U drugom poluvremenu pala su sva četiri gola.

U 53. minutu odličan prodor Marka Popovića sa desne strane nepropisnim startom je zaustavio Lazić. Sudija je pokazao na belu tačku a siguran realizator bio je Pavićević. U 66. minutu Lukić je sa polovine svog dela terena izbacio loptu prema Pavićeviću koji je odlično primio, prevario dva igrača i golmana, i postigao drugi gol za svoj tim. U 81. minutu kapiten Kosanice Pećaranin pokušao je na svojoj gol liniji da uštopuje loptu ali mu je ona prešla preko noge i ušla u gol. Tako su gosti smanjili na 2:1. Konačan rezultat postavio je svojim trećim golom Pavićević. Jovanović ga je dobro proigrao na ivici šesnaesterca odakle je Pavićević lobovao istrčalog golmana gostiju.U stručnom štabu Kosanice kažu da su zadovoljni i igrom i rezultatom. Sledećeg vikenda Kosanica gostuje u Resavici gde igra sa Rembasom.