Bačka- Dinamo 2:1
Fudbaleri pančevačkog Dinama nisu uspeli da izbegnu poraz u Bačkoj Palanci, u okviru 30. kola Srpske lige grupa Vojvodina, iako su bili u najmanju ruku ravnopravni rival, domaća ekipa Bačke inače favorizovana po samom plasmanu na tabeli, uspela je da zabeleži pobedu, čime se učvrstila na četvrtom mestu na tabeli.
Domaćin je brzo poveo, već u osmom minutu, ali već posle četiri minuta, to jest u 12. minutu utakmice, Dinamo je preko Divića izjednačio rezultat na 1:1. Kada se očekivao odlazak na odmor, u 44. minutu domaćin je postigao drugi pogodak, za ispostavilo se konačnih 2:1 za Bačku.
Dinamo se posle 30 odigranih kola nalazi na 11 mestu sa 41 osvojenim bodom, i sa skorom od 12 pobeda, 5 remija i 13 poraza.Dinamo je naredne subote domaćin, ali pre toga, nova poslastica za sve ljubitelje fudbala.U sredu je na programu četvrfinale Kupa Vojvodine, a Dinamo na svom terenu od 17 časova dočekuje ekipu Big Bula.

Crvenka 2 : 3 Big Bul
Tekstilac Ites 2 : 1 Proleter (NS)
Šajkaš 1 : 5 Zlatibor voda
Jedinstvo (SP) 2 : 0 Cement
Radnik 5 : 1 Bečej Old gold
Radnički (S) 5 : 0 Dinamo
Sloga (T) 2 : 0 Radnički (NP)
Palić Koming 2 : 3 Novi Sad