XS
SM
MD
LG

Delegiranje sudija na Vojvodjanskim terenima

Srska liga – Vojvodina: Monoštori sudi lideru

Utakmice 27. kola: subota, 15. maj, 17.00, TEKSTILAC ITES – SPARTAK, Nemanja Paprica, Siniša Sremac i Marko Subotić – Petar Tadić; RADNIČKI (Š) – BAČKA, Dejan Mastilović, Djuro Dubajić, Dušan Cvjetičanin – Sead Čočić; MLADOST – SENTA, Branislav Pantović, Saša Lompar, Branislav Ćaćić – Slavko Djurić; VETERNIK VISKOL – RADNIČKI (NP), Davor Antanasijević, Vladimir Narančić i Darko Živković – Mladen Magdenovski; DONJI SREM – KIKINDA, Siniša Savić, Zoran Utješanović i Nenad Stojanac – Nikola Kudus; VRŠAC – METALAC ASKO VIDAK, Nenad Dramićanin, Svetlana Bilić i Zoran Stupar – Srdjan Zavišin; nedelja, 16. maj, 14.30, PALIĆ – SLOGA, Marjan Sarka, Dejan Krnjajić i Goran Beljin – Milan Pribić; nedelja, 16. maj, 17.00, DOLINA – BAČINCI BIG BUL, Robert Monoštori, Branko Labus i Branislav Pandurov – Žarko Rabrenović.

Vojvodjanska liga – Zapad: Živin u Beočinu

Utakmice 32. kola: subota, 15. maj, 17.00, POLET – PRVI MAJ, Miloš Murselin, Aleksandar Jovanović i Damir Kranjčević – Andrija Dokoza; BUDUĆNOST – CRVENA ZVEZDA, Pavle Maksimović, Petar Mitrović i Branislav Grozdanić –Dragoslav Jagodić; CEMENT – INDEKS, Svetozar Živin, Ilija Lovre i Nenad Mandić – Dragan Jeftić; RADNIČKI (I) – ŽAK, Srdjan Vučković, Miroslav Pupac i Stevan Turi – Miodrag Radaković; ŠAJKAŠ – RADNIČKI (SM), Alen Softić, Stevan Grbatinić i Maja Nedić – Lazar Dražić; HAJDUK – MLADOST, Goran Pilja, Dragan Obradović i Vladimir Čičić – Dejan Ppopović; SOLUNAC – JUGOVIĆ, Miroslav Marković, Borislav Galić i Igor Milanović – Dragan Petrović; BORAC – OMLADINAC, Miloš Jocović, Dragan Peranović i Vladimir Blažon – Rade Bjelan; SLOVEN – LJUKOVO, Sranko Majstorović, Mirko Indjić i Bane Papišta – Željko Mraović.

Sremska liga: Jovančeviću derbi proleća

Utakmice 26. kola: subota 15. maj, 17.00: JEDINSTVO – PSK, Stefan Duraković, Cviko Radivojević i Bojana Bajić – Stojša Jovanović; HAJDUK – DUNAV, Goran Jovančević, Teo Softić i Ljubomir Duraković – Vlada Savić; BORAC (S) – HAJDUK (V), Dragana Novaković, Nenad Popović i Ljubica Čubrilo – Dragan Milošević; SLOGA MILŠPED – PODRINJE, Branislav Ljubinković, Nikola Cvetičanin i Bojan Graovac – Igor Matoš; JADRAN – GRANIČAR  (A), Milan Otašević, Vladimir Stojanov i Miroslav Indjić – Zoran Sadžak; LSK – GRANIČAR (K), Dragan Ćirilović, Laza Lazić i Vedran Vasilić – Ilija Zubac; FRUŠKOGORAC – MLADOST, Zoran Bazić, Mario Livaja i Dragan Surla – Zoran Zlatanovski; BORAC (M) – SLOGA (E), Goran Vukčević, Dušan Simić i Vladimir Čančar – Milivoj Petrović.


Spartak (D) 1 : 3 Dolina
Vršac 2 : 1 Palić
Metalac AV 0 : 2 Donji Srem
Big Bul 1 : 1 Veternik Viskol
Sloga (T) 1 : 1 Mladost (BJ)
OFK Kikinda 4 : 3 Radnički (Š)
Radnički (NP) 3 : 0 Tekstilac Ites
Senta 3 : 0 Bačka (BP)
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Big Bul 30 22 6 2 72
2 Veternik Viskol 30 22 4 4 70
3 Palić 30 15 6 9 51
4 Donji Srem 30 16 2 12 50
5 Radnički (NP) 30 14 6 10 48
6 Sloga (T) 30 12 9 9 45
7 Dolina 30 13 3 14 42
8 Senta 30 11 7 12 40
9 Mladost (BJ) 30 11 6 13 39
10 Vršac 30 11 6 13 39
11 Tekstilac Ites 30 12 2 16 38
12 OFK Kikinda 30 10 7 13 37
13 Bačka (BP) 30 10 6 14 36
14 Radnički (Š) 30 8 8 14 32
15 Metalac AV (-3) 30 6 7 17 22
16 Spartak (D) 30 4 1 25 13