Bodovi ostali u Goroviču

U drugom kolu Šumadijske okružne lige, u Goroviču su se sastali Vitlina-Bokanja i BSK iz Belosavaca. Domaći su od samog početka krenuli agresivnije i izborili 2 kornera do četvrtog minuta. Nakon drugog kornera, i jedne krajnje bezazlene situacije, igrač gostiju Karapandžić, u želji da otkloni opasnost, savladao je sopstvenog golmana. Gosti još nisu ni shvatili šta ih je snašlo a već su gubili sa 2-0. Odlično je akciju svog tima ispratio Baćević i neometano sa druge stative savladao Slavkovića. Držali su gosti loptu u nogama ali nikako nisu mogli da potreve okvir gola. Na poluvremenu je viđena i prva izmena, kod gostiju je Cvetkovića zamenio Bukvić. Napadali su gosti, a domaćin je stigao do trećeg pogotka. Igrao se 58. minut kada je Banković odlično reagovao i jednu dubinsku loptu sproveo u malu mrežu za konačnih 3-0. Do kraja su igrači BSK-a držali loptu, imali jos 2-3 prilike, ali nisu uspeli da daju počastan gol dok su se domaći opredelili za čuvanje prednosti ali i odlično pretili iz kontra napada.

Bokanja - BSK 3:0 (2:0)

Pred oko 100 gledalaca, po sparnom vremenu, Vitlina. Strelci: 1:0, 4. minut Karapandžić (autogol); 2:0, 6. minut Baćević; 3:0, 58. minut Banković. Žuti kartoni: BSK (Karapandžić, A. Pavković).

Vitlina-Bokanja: Spasić, Vasiljević, Živanić, Đorđević (Mišić), Lazarević, Baćević, Blagojević (Veljović), Nikolić, Spasić, Banković, Dulanović.

BSK: Slavković, Mijović (Jakovljević), Ml.Pavković, S. Luković, Andrić, A. Pavković, Cvetković (Bukvić), Karapandžić, Mi. Pavković, Janković (Savović), Adamović.

Aranđelovac 6 : 3 Trnava
Šumadinac 5 : 2 Banja
Šumadija 4 : 1 Pobeda
Šatornja 2 : 1 ŽSK
Karađorđe 0 : 0 Borac
Prvi srpski ustanak 1 : 1 Junkovac